چگونه می توان امواج ساحلی را به دست آورد: 3 راه برای دستیابی به استایل بدون زحمت


نمی دانید چگونه می توان با تلاش اندک امواج ساحل را به دست آورد؟ جشن سشوار سارا پوتمپا سه راه از بهترین روش های انجام این کار را به اشتراک می گذارد.

اگر قصد دارید ظاهر خود را تازه کنید ، یافتن روشهای جدید برای حالت دادن به موهای شما می تواند بخشی از این معادله باشد. در تابستان و فراتر از آن ، هیچ راهی برای شیک کردن گره ها یا ایجاد موج ساحلی وجود ندارد.

اگر در نزدیکی ساحل قرار ندارید ، ممکن است فکر کنید که غیرممکن است. با این حال ، با کمک سشوار مشهور سارا پوتمپا ، این چیزی نیست.

به خواندن ادامه دهید تا نکات و ترفندهای برتر او را برای حالت دادن به امواج ساحلی کامل بیاموزید.

چگونه می توان امواج ساحلی را دریافت کرد

دو راه اصلی برای جلب موج ساحل وجود دارد: شما می توانید یک شبه را انتخاب کنید یا در یک روز ، می توانید بلافاصله زیبایی ساحلی را انتخاب کنید.

بسته به انتخاب شما ، می خواهید یکی از سه روش زیر را دنبال کنید.

زنی با بافت با نگاه به بیرون از پنجره ماشین

1. بافته + صبر کنید

برای موج راحت ساحل یک شبه ، Potempa می گوید به روشی DIY به آن نزدیک شوید.

او می گوید: “شما می توانید با خوابیدن در بافتن و بیرون آوردن آنها هنگام بیدار شدن به امواج نرم و ساحلی دست پیدا کنید.”

با این حال ، از روش آشفته بافتن ریسمان های مرطوب با هم استفاده نکنید. در عوض ، Potempa نحوه انجام موارد زیر را توضیح می دهد:

  1. با استفاده از یک مومیایی کننده مرطوب کننده مو شروع کنید. محصول را روی موهای خشک یا مرطوب بکشید.
  2. موهای خود را به دو تار تقسیم کنید.
  3. هنگامی که موهای خود را کاملاً بافتید ، منتظر بمانید تا کاملاً خشک شوند تا بافت ها را جدا کنید.

پیشنهاد: برای موج کامل ساحل ، Potempa توصیه می کند که موهای خود را در بالا محکم ببندید و به سمت پایین شل کنید.

سپس ، اگر بلافاصله امواج ساحلی را ترجیح می دهید ، Potempa دو گزینه دیگر را برای انتخاب ارائه می دهد.

2. استفاده از محصولات Texturizing + Scrunch

ابتدا ، Potempa می گوید شما می توانید بافت طبیعی خود را با استفاده از موس روی ریشه موهای خود و اسپری تقویت کننده موج به سمت میانه و انتهای آن بکشید.

او دستور می دهد: “سپس یک تی شرت یا حوله نرم بردارید و آن را بالا بکشید.”

پیشنهاد: برای تنظیم سبک از سشوار با ضمیمه پخش کننده استفاده کنید.

زنی که از موهای حلقه زنی برای امواج کامل ساحل استفاده می کند

3. از تجهیزات گرمایش برای امواج ساحلی بدون درز استفاده کنید

البته ، اگر می خواهید بی دردسرترین و مداوم ترین امواج ساحلی را داشته باشید ، ابزارهای یک ظاهر طراحی شده دقیقاً به همین دلیل وجود دارد.

پوتمپا ، یکی از طرفداران موج های بی دردسر ساحل ، Beachwaver Pro را ایجاد کرد تا به دوستداران زیبایی یک رویکرد سریع و آسان برای سبکی ارائه دهد که گاهی اوقات دستیابی به آن دشوار است.

او توضیح داد: “Beachwaver تنها با لمس یک دکمه امواج دوست داشتنی به شما می دهد.” “این یک فر فر گردان است که با در نظر گرفتن یک مفهوم حرفه ای و در عین حال ساده طراحی شده است: به کاهش زمان حالت دهی شما کمک می کند.” این ابزار از دستگاه های فر مخصوص استاندارد منحصر به فرد است زیرا به طور خودکار در هر دو جهت می چرخد ​​تا امواج ساحلی کاملی را با حداقل تلاش ایجاد کند.

پیشنهاد: آیا یک حلقه چوبی بزرگ دیگر دارید که دوستش دارید؟ به سادگی از آن استفاده کنید و نکات یک ظاهر طراحی شده در بالا را دنبال کنید – یعنی جهت موهای خود را در اطراف بشکه مخلوط کنید – تا امواج ساحلی تنظیم شده در خانه را دریافت کنید.

افکار نهایی

اکنون که می دانید چگونه می توانید موج ساحل را از سه طریق دریافت کنید ، تقریباً خوب است. اما ابتدا ، Potempa یک نکته نهایی را برای ما به ارمغان می آورد که شما می خواهید از آن استفاده کنید.

او می گوید رایج ترین اشتباه در مورد این مدل مو این است که به طور تصادفی یک بافت ترد و عالی ایجاد کنید. برای اجتناب از این امر ، او می گوید از هر چیزی دوری می کند:

او هشدار می دهد: “این محصولات تمایل به چرب شدن موها دارند.” “در عوض ، یک محصول انعطاف پذیر و انعطاف پذیر را امتحان کنید” تا یال ساحلی رویاهایتان را حفظ و نگهداری کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *