اسقف ها خواستار رمانی علیه لایحه خودکشی انگلیس هستند


در 22 اکتبر ، انتظار می رود که مجلس اعیان در قرائت دوم در مورد لایحه جدید خودکشی با هدف کاهش رنج غیرقابل تحمل بیماران بیمار در انگلستان بحث کند. کنفرانس اسقفان انگلستان و ولز (CBCEW) ، از م faithfulمنان دعوت می کند که به مدت نه روز برای رد این قانون دعا کنند.

نویسنده لیزا زنگرینی

اسقفان انگلستان و ولز در آستانه بحث دوم خواندن در مجلس لردها در مورد “لایحه کمک به خودکشی 2021” ، از کاتولیک ها دعوت می کنند تا رمانی بخوانند که به دنبال مداخله سنت جان پل دوم برای شکست قانون پیشنهادی باشد.

در صورت تصویب ، کمک به مردن را به عنوان انتخابی برای بزرگسالان مبتلا به بیماریهای روانی و دارای صلاحیت روانی در شش ماه آخر زندگی قانونی می کند. دو پزشک مستقل و یک قاضی دادگاه عالی باید هر درخواست را ارزیابی کنند که در صورت موافقت ، به بیمار اجازه می دهد به شیوه و زمان و مکان دلخواه خود بمیرد.

این اقدام با الگوبرداری از قوانین مشابه در اورگان و سایر استان های ایالات متحده ، در ماه مه سال جاری توسط بارونس مولی کریستین میچر به مجلس لردها معرفی شد. این به دنبال لایحه قبلی است که در سال 2014 ارائه شد و به دلیل انتخابات عمومی بریتانیا در سال 2015 نتوانست جلو برود.

دلسوزی کاذب

اسقف ها بارها مخالفت شدید خود را با قانون جدید اعلام کرده اند و اظهار داشته اند که این قانون “دلسوزی کاذب” را بیان می کند و “شفقت واقعی در رفتار محبت آمیز ، محترمانه و استفاده از مراقبت های تسکینی مناسب” در حال مرگ است. آنها همچنین اشاره کرده اند که این لایحه اساساً رابطه پزشک و بیمار را تغییر می دهد ، “زیرا آن را از درمان و مراقبت به کمک به مرگ شخص دیگر تغییر می دهد”. در ماه های اخیر ، اسقف ها از کاتولیک ها دعوت کرده اند تا علیه “لایحه کمک به خودکشی 2021” درخواست کنند.

مراقبت تسکینی مورد نیاز است

در آستانه قرائت دوم ، آنها اکنون وفاداران را تشویق می کنند تا از 14 اکتبر به مدت نه روز نماز بخوانند ، با نیت روزانه “برای حفظ ارزش نامحدود همه انسانها با سرمایه گذاری مناسب در مراقبت های تسکینی”.

درخواست مداخله سنت جان پل دوم

اسقف جان شرینگتون ، رئیس بخش امور زندگی CBCEW ، می گوید: “عیسی به شاگردانش گفت همیشه دعا کنید و از دست ندهید.” واعظان با اشاره به اینکه بحث در مجلس لردها در جشن سنت جان پل دوم “محتاطانه” بود ، واعظان از کاتولیک ها خواستند تا در طول نه روز مداخله وی را انجام دهند: “این رمان ، به دنبال دخالت پاپ سنت جان پل دوم ، که شجاعانه از ارزش بیکران همه انسانها صحبت کرد و در بیماری آخر خود صلیب را دید ، از کاتولیک ها و همه کسانی که نظر ما را در مورد اینکه خودکشی کمک می کند اشتباه است ، خواست با استقامت دعا کنند تا این لایحه او را شکست دهد. ” او گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *