اسقف اعظم کاتولیک زمستان امسال بی خانمان می شود


اسقف اعظم کاتولیک هالیفاکس یارموث ، در حال بررسی ایده قرار دادن پناهگاه های موقت در املاک کلیسا است.

توسط نویسنده کارکنان اخبار واتیکان

با نزدیک شدن زمستان و کمبود شدید مسکن در هالیفاکس کانادا ، اسقف اعظم در حال بررسی راه هایی است که می تواند بی خانمان ها را از شرایط سخت در امان نگه دارد.

سرپناه های اضطراری یک راه حل موقت در نظر گرفته می شوند و به گفته اسقف اعظم ، ساختن این پناهگاه ها در املاک کلیسا “نوعی حفاظت در برابر تخلیه در زمین های عمومی را فراهم می کند.”

مقابله با بی خانمانی در اولویت است

اسقف اعظم ، برایان دان ، بی خانمانی را یکی از چهار اولویت چوپانی اسقف اعظم خواند و از محله ها دعوت می کند تا از یک پناهگاه کوچک اضطراری حمایت کنند.

اسقف اعظم اسقف اعظم گفت: “این اولویت همه ما را ملزم می کند تا بتوانیم برای مبارزه با بی خانمانی و ناامنی مسکن در تمام سطوح تلاش کنیم.”

اسقف اعظم امیدوار است در زمستان امسال حداکثر 15 پناهگاه داشته باشد.

جان استیونز ، مدیر جدید زندان و اسامی اسقف اعظم در گفتگو با CBC Canada News ، گفت: “ما امیدواریم که مالکیت خصوصی تفاوت کمی نسبت به قرار دادن چیزی در یک پارک عمومی داشته باشد. شاید کمی بیشتر – یا کمی امیدوارتر – یک امنیتی که ناگهان از بین نمی رود. “

وی افزود: “بسیاری از خواص وجود دارد که می تواند برای چنین چیزی در دسترس باشد. در اصل ، ما ممکن است به دنبال ده ها مکان باشیم که احتمالاً می توانند کاری انجام دهند.”

پشتیبانی محله

اسقف اعظم یک تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به س questionsالات و کمک به محله ها در این زمینه ایجاد کرده است ، در حالی که به جستجوی سایر طرح ها که به مسکن دائمی برای نیازمندان کمک می کند ، می پردازد.

این طرح سال گذشته توسط محله سنت ایگناتیوس در بدفورد ، نوا اسکوشیا اجرا شد.

اسقف اعظم دان همچنین از همه وفاداران می خواهد که با دعا به این موضوع توجه کنند که چگونه جوامع مذهبی می توانند به کسانی که در استان هالیفاکس نیاز شدید دارند کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *