یوونتوس به خوبی تقویت شده است، اما ما آماده دوئل با آنها هستیم


به گزارش وانانیوز،

جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی اینتر در مصاحبه با DAZN در مورد مدعیان قهرمانی فصل جدید سری آ صحبت کرد و یوونتوس را با توجه به خریدهای تابستانی خود مدعی جدی برای اسکودتو دانست.

ماروتا تصریح کرد: خب، البته ما می خواهیم اسکودتو را ببریم و گاهی رویاها به حقیقت می پیوندند، اما باید شجاعت داشته باشیم و آن را محقق کنیم. در ورزش، وقتی می خواهید برای خود هدفی تعیین کنید، بهتر است آن را جاه طلبانه بسازید.

ماروتا که قبل از قبول سرمربیگری اینتر در همین سمت در یوونتوس بود، درباره فعالیت های بانوی پیر در نقل و انتقالات تابستانی گفت: یوونتوس تیمی است که همیشه باید در میان مدعیان قهرمانی همه در رویدادها به حساب آید. امسال هم تفاوتی ندارد و آنها دوباره مدعی خواهند بود. بنابراین باید سطح کیفی بازی خود را بالا ببریم تا بتوانیم آنها را به چالش بکشیم. بدون شک یوونتوس امسال مشغول نقل و انتقالات بوده است، اما ما هم مطمئن هستیم که تیم ما رقابتی است. ما آماده رقابت با یوونتوس هستیم اما نباید از میلان، رم و ناپولی غافل شد.

یکی از بزرگترین حرکت های اینتر در فصل نقل و انتقالات تابستانی بازگشت روملو لوکاکو به صورت قرضی از چلسی بود که یک سال پیش با مبلغ ۱۱۳ میلیون یورو از همین اینتر به چلسی پیوسته بود.

ماروتا همچنین گفت: لوکاکو تغییر کرده است. او اکنون مهارت های رهبری تیمی بیشتری نسبت به قبل دارد و انگیزه بیشتری دارد. خوشحالم که لوکاکو می تواند بخشی از این تیم باشد. هنریک مخیتاریان در طول دوران حرفه ای خود افتخارات زیادی کسب کرده است. امسال این فرصت را داشتیم که او را برگردانیم و از آن استفاده کردیم.

انتهای پیام/