یحیی ستاره استقلال را می خرد؟ شرط بزرگ محمدی


یحیی ستاره استقلال را می خرد؟  شرط بزرگ محمدی

پرسپولیس توانست علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، مرتضی پورعلیگنجی و سعید صادقی را به عنوان چهار بازیکن تیم ملی به خدمت بگیرد و گئورگی گلسیانی، محمدمهدی احمدی (بازیکن المپیکی ایران) و دانیال اسماعیلی فر نیز دیگر بازیکنان حاضر در تابستان امسال بودند. به گروه پالوشان اضافه شدند.

اما مشکلاتی که بر سر انتقال مهاجمان مورد توجه یحیی گل محمدی به وجود آمده، سرمربی پرسپولیس را بر آن داشته تا توپ را به زمین مدیران این باشگاه بیندازد. یحیی به شدت از عملکرد مدیران پرسپولیس گلایه دارد و آنها را به خاطر عدم تعادل در تیمش مقصر می داند. با این حال مدیران پرسپولیس به دنبال این هستند که در روزهای آینده ۲ مهاجم به ترکیب خود اضافه کنند. یکی از بازیکنانی که در این مدت به یحیی معرفی شد، شیخ دیابته، مهاجم سابق استقلال است که تجربه آقای گلی در فوتبال ایران را دارد.

دیاباته که فصل گذشته در تیم الغرافه قطر بازی می کرد اکنون آزاد است و مشکلی برای انتقال به پرسپولیس ندارد. با این حال گل محمدی به دلایل متعددی از جمله مصدومیت های متعدد، عدم آمادگی و دوندگی ضعیف به جذب دیابات پاسخ مثبت نداده است.

با توجه به قیمت مناسب و رایگان بودن دیابات، حاکمان پرسپولیس او را گزینه مناسبی برای پرسپولیس می دانند. همانطور که شنیده ایم یحیی گل محمدی تنها با یک شرط با دیاباته موافقت می کند. که به همراه شیخ، مهاجم اصلی و برزیلی که جستجو می کند جذب می شوند. در واقع یحیی مهاجم سابق استقلال را فقط به عنوان مهاجم دوم قبول دارد!