کیوان امام وردی به اعدام محکوم شد


کیوان امام وردی به اعدام محکوم شد

روز جدید شیما قوشه، وکیل مدافع شاکیان پرونده تجاوز زنجیره ای کیوان امام وردی گفت که کیوان امام وردی به اعدام محکوم شده است.

شیما قوشه وکیل مدافع شاکیان پرونده کیوان امام وردی در گفت وگویی این حکم را به عنوان وکیل پنج شاکی خصوصی پرونده کیوان امام صادر کرد و افزود: کیوان امام به اعدام محکوم شد. به اتهام فساد مالی

قوشه درباره این حکم و آنچه شاکیان در این پرونده به دنبال آن بودند نیز گفت: عنوان دقیق شکایت موکلم تجاوز به عنف بوده است که دادگاه در رای به آن اشاره کرده و به وی مربوط می شود اما در مورد خسارت ساکت است. قطعا به آن اعتراض دارد

بر اساس گزارش‌ها، در تابستان ۲۰۱۹ موجی از افشاگری‌ها علیه «کیوان امام‌وردی» که وی را به تجاوز و تجاوز متهم می‌کرد، در توئیتر آغاز شد.

پیش از این نیز چند نفر از کاربران توئیتر با انتشار تصاویری از گفتگوی خود با امام وردی در شبکه های اجتماعی گفتند که امام وردی آنها را به خانه خود دعوت کرده و پس از مستی یا بیهوشی به آنها تجاوز جنسی کرده است.

سرانجام در اوایل شهریورماه ۱۳۹۸ حسین رحیمی، رئیس پلیس آگاهی تهران اعلام کرد که فردی که اخیراً در توئیتر مطالب و گزارش هایی مبنی بر آزار و اذیت جنسی دانشجویان دختر منتشر کرده بود، دستگیر شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین از شاکیان خواست برای شکایت از این مرد با پلیس امنیت عمومی تهران تماس بگیرند تا از هویت آنها توسط پلیس محافظت شود.