کار کردن گیمرها خارجی در لیگ برتر انگلیس; اجتناب کرده اند گلزنان خارجی عجیب و غریب به همان اندازه خریدهای نوروزی صربستان


به آگاه فانئوس،

حضور تعدادی از شرکت کننده بی‌استاندارد خارجی در وسط‌های در گذشته لیگ برتر، مدیران فوتبال را راضی کرده به همان اندازه قوانینی برای توسل به گیمرها خارجی وضع کنند به همان اندازه بهتر از گیمرها خارجی وارد فوتبال ما شوند. قوانینی کدام ممکن است بعد از همه موافقان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخالفان شخصی را دارد با این حال در پایان تجهیزات گلف ها پذیرفتند حداقل الزامات برای حضور خارجی ها در فوتبال ماهر کشورمان رعایت شود.

{به دلیل} همین مبانی مدیریت کیفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً افزایش نرخ فارکس، اکثر تجهیزات گلف های لیگ شیوع محدودیت هایی را برای توسل به شرکت کننده خارجی اعمال کرده اند، بعد از همه در لیگ برتر {بیست و یکم} خارجی ها نیز در فوتبال ما حضور دارند. حتی برخی اجتناب کرده اند تجهیزات گلف ها به همان اندازه فینال روزهای دهه ۱۴۰۰ اقدام به کسب خارجی ها می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرخابی ها در ماه مارس بازیکنانی اجتناب کرده اند ازبکستان به خدمت گرفتند. نکته جذاب حضور خارجی ها در لیگ برتر اینجا است کدام ممکن است سه شرکت کننده برتر لیگ برتر سه شرکت کننده خارجی هستند کدام ممکن است ۲ نفر اجتناب کرده اند آنها عجیب و غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تخصص هستند. پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولود در روزهای پایانی سال استقلال شرکت کننده خارجی خریدند. این در حالی است کدام ممکن است برخلاف بازیکنانی کدام ممکن است در فوتبال اروپا داریم، افرادی یادآور مهدی طارمی، سردار آزمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید …، بازیکنانی کدام ممکن است توسل به کرده ایم، اجتناب کرده اند تذکر کیفی تحت هیچ شرایطی به آنها نزدیک نیستند.

برای بررسی کار کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط آنها در ۲۳ هفته جدیدترین لیگ برتر؛

گیمرها خارجی استقلال.

۱- یامگا برترین گلزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخت

آرتور کوئین یامجا شرکت کننده فرانسوی استقلال متولد ۷ سپتامبر ۱۹۶۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۵ سال سن دارد. او یکی اجتناب کرده اند بهتر از خارجی های لیگ {در این} فصل است. وسط بی نظیر یامگا پاویون است همراه خود این جاری او گلزن استقلال شده است. یامجا همراه خود ۱۰ گل دومین گلزن لیگ برتر ۲۱ است. هواداران استقلال اجتناب کرده اند توسل به چنین بازیکنی فوق العاده شاد هستند چرا کدام ممکن است او یکی اجتناب کرده اند تاثیرگذارترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاثیرگذارترین خارجی هاست.

۲- رودی زستد. شرکت کننده مورد کنجکاوی المجدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذشته تاریخی ساز

زستد ملیت بنین متولد ۱۰ اکتبر ۱۹۸۸ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۳ سال سن دارد. پست ماهر او مهاجم است با این حال تاکنون نتوانسته برای توسل به این شرکت کننده کدام ممکن است به درآمد استقلال ادعا شده بود امتحان شده تنبل.. ۹۸ حفاظت او نبود.

زید کدام ممکن است {در این} فصل در استقلال اصولاً اجتناب کرده اند امیر ارسلان مطهری جایگزین تفریحی داشت، تنها ۲ گل زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه گل کمتر اجتناب کرده اند مطهری به ثمر رساند. صمد مرفاوی پیشکسوت استقلال ذکر شد: ممکن است در ۳۳ سالگی به استقلال سریع دادم با این حال زستاد ۳۴ ساله معاصر به استقلال رسیده است. همراه خود این جاری او مورد کنجکاوی مجیدی سرمربی استقلال است. خودت را پیدا کن در فینال پنجشنبه سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دربی قرن منصفانه گل ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاتی به درآمد استقلال به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود گلزنی دربی قرن را مساوی کرد به همان اندازه گذشته تاریخی سازی شود. او اولین گلزن خارجی گروه دربی استقلال شد. پیش اجتناب کرده اند این هیچ منصفانه اجتناب کرده اند گیمرها خارجی استقلال سودآور به گلزنی به پرسپولیس نشده بودند.

۳- بک امانوف گران قیمت. معاصر وارد

آمانوف متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۹۷ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۴ سال سن دارد. او کدام ممکن است اهل ازبکستان یکی اجتناب کرده اند پیشنهادات جدیدترین استقلال است، در سال ۱۴۰۰ در کمتر اجتناب کرده اند ۱۰ مسابقه حضور داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تفریحی همراه خود گلگوار نایب قهرمان، آرم داد کدام ممکن است مهارت های فنی قابل قبولی دارد.

۴ – رافائل سیلوا داسیلوا آرودا. کسب نوروز

داسیلوا در ۲۰ آوریل ۱۹۹۲ در کویابا، در غرب برزیل به دنیا به اینجا رسید. فینال کسب خارج اجتناب کرده اند ملت استقلال در سال ۱۴۰۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آستانه عید بود. مدیران تجهیزات گلف این مدافع برزیلی را برای پرکردن پوچی مرادماندو یزدانی در جاده دفاعی به خدمت گرفتند. این شرکت کننده برزیلی اولین تفریحی شخصی را همراه خود استقلال پس اجتناب کرده اند تعدادی از مونتاژ تمرینی مقابل صنعت نفت آبادان انجام داد. او سابقه تفریحی در تجهیزات گلف الفیصلی عربستان را نیز دارد.

خارجی های پرسپولیس

۵- منوچهر سفروف. نشستن روی نیمکت

صفروف، متولد ۳۱ مه ۲۰۰۱، بازیکنی ۲۰ ساله است کدام ممکن است در پست حفاظت راست همراه خود سیستم ۳-۵-۲ تاجیکستان تفریحی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان حفاظت راست به گروه سرخپوشان اتصال. با این حال این شرکت کننده نتوانست تذکر یحیی گل محمدی را به شخصی جلب تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصولاً نیمکت نشین بود. صفروف به همان اندازه هفته بیستم لیگ برتر تنها ۲ تفریحی برای پرسپولیس انجام داد. بعد از همه ماجرای عضو شدن در گیمرها تاجیک به پرسپولیس خارق العاده بود، آنها تقریباً در نیم فصل همراه خود این گروه ورزش کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} مشکلات پنجره نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات، پرسپولیس نتوانست صفوف را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانانف را به خدمت بگیرد.

۶- واحد خنانوف. حضور ابدی در ورزش

خنانوف متولد ۲۵ جولای ۲۰۰۰ ۲۱ ساله است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدافع گروه استقلال تاجیکستان است کدام ممکن است اخیراً در گروه المپیک تاجیکستان به مصاف ایران گذشت است. این شرکت کننده جوان برخلاف هموطنش توانست جایگاه شخصی را در مخلوط کردن هسته سرخپوشان پیدا تنبل. او مدافع چپ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه نقطه ضعف های فنی خاص خودش را دارد با این حال به ۱ مدافع انصافاً صادق برای پرسپولیس تغییر شده است.تفریحی در امتداد طرف سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس برای او تخصص بزرگی است.

۷- شیرزد تمیرف. کسب جدید

تامیروف در ۲۷ اکتبر ۱۹۹۸ در ازبکستان به دنیا به اینجا رسید. مهاجمی کدام ممکن است سومین شرکت کننده آسیایی سرخپوشان {در این} فصل است کدام ممکن است به همان اندازه این دوم نمی توان دانستن درباره کار کردن فنی اش اظهار تذکر کرد. تیمیروف در مصاحبه ای ادعا کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند عضو شدن در به پرسپولیس خوشحالم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدفش اینجا است کدام ممکن است همراه خود سوسو زدن {در این} گروه به شما گزینه بدهد وارد فوتبال اروپا شود.

خارجی های سپاهان

۸- کریستوفر کنت; نیمکت نشینی بعد اجتناب کرده اند ۱۶ تفریحی

کنت متولد ۱ آگوست ۱۹۹۰ در اتریش است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۱ سال سن دارد. دروازه بانی کدام ممکن است به همان اندازه هفته بیستم لیگ برتر انگلیس ۱۶ تفریحی همراه خود سپاهان انجام داد. با این حال گل های زیبای این دروازه بان باعث شد به همان اندازه سپاهانی ها در پایان در جستجوی توسل به منصفانه دروازه بان ایرانی باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشید مظاهری اجتناب کرده اند استقلال را جلب کنند.

۹- جرج ولیسانی. بی محیط را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخت

مدافع گرجستانی ولیسانی متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۷۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ سال سن دارد.

خارجی های رفسنجان

۱۰- فایز الرشید. گروه سراسری همراه خود ۷ تفریحی در لیگ برتر انگلیس

فیض بن عیسی الرشید. این دروازه بان ۳۳ ساله متولد ۲۸ تیر ۱۳۶۷ در گروه سراسری عمان نیز حضور دارد با این حال انتظارات منتقدان محقق شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دروازه بان نتوانست در لیگ برتر کشورمان بدرخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها ۷ تفریحی انجام داد. برای تیمش در ۲۰ هفته اجتناب کرده اند ابتدای توسل به گیمرها عمانی برخی مشاوران نسبت به توسل به این ۲ شرکت کننده انتقاد کردند. به نظر می رسد مانند است حق همراه خود آنهاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ۲ {نمی توانند} باری اجتناب کرده اند دوش نحاس رفسنجان بردارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیوع خاصی نسبت به گیمرها ایرانی ندارند.

۱۱- زهیر الاقبری; ۳ مسابقه در ۲۰ مسابقه

زهیر سلیمان عبدالله الاقبری متولد ۸ اردیبهشت ۱۳۷۸ در عمان ۲۲ سال سن دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این شرکت کننده گروه سراسری عمان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پست هافبک به تجهیزات گلف مس رفسنجان اتصال. قطعا اگر کار کردن خوبی داشت یکی اجتناب کرده اند اعضای حیاتی گروه بود.

۱۲- گودوین مانچا. گلزن ماهر

او کدام ممکن است اصالتاً اهل نیجریه است، متولد ۲ سپتامبر ۱۹۸۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۲ ساله است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کمال سوال کردن در جاری حاضر همراه خود ۱۱ گل بهتر از گلزن این فصل لیگ برتر است. بازیکنی کدام ممکن است در استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس هم تفریحی کرد با این حال در هیچ کدام اجتناب کرده اند این ۲ گروه نتوانست به مقیاس مسی بدرخشد. شاید سطح نقطه ضعف شرکت کننده سازی در تجهیزات گلف های ما این باشد کدام ممکن است حالا بعد اجتناب کرده اند جدایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوسو زدن مهاجمی مثل مهدی طارمی در اروپا، منصفانه شرکت کننده ۳۲ ساله آفریقایی حالا آقای گل کشورمان است.

gl

۱۳- فرآیند استنلی. سرزن برزیلی

کی فرآیند استنلی مهاجم ۳۳ ساله برزیلی متولد ۲۱ آگوست ۱۹۸۸ است کدام ممکن است همراه خود وجود سن نسبتا بالا توانست به یکی اجتناب کرده اند آسیب رسان ترین مهاجمان فوتبال کشورمان تغییر شود. گلزنی خوشایند کوروس باعث شد در هفته {بیست و یکم} لیگ برتر در ۶ تفریحی ۲ گل به ثمر برساند. استنلی شرکت کننده گروه از قلعه نویی سپاهان نیز بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} فصل پس اجتناب کرده اند جدایی شرکت کننده گابنی منصفانه گل به ثمر رساند.

۱۴- اریک پاگناما. خارجی اصولاً قطعا ارزش آن را دارد تخلیه دارد

باگنما متولد ۱۹ اسفند ۱۳۷۵ اهل گابن است کدام ممکن است با بیرون اغراق این شرکت کننده ۲۵ ساله مورد پسند ترین فوتبالیست خارجی کشورمان در نظر گرفتن می آید. باجنما مهاجم گل گهر به استقلال تاجیکستان قرض گرفت به همان اندازه در لیگ قهرمانان آسیا تفریحی تنبل.

باگنما {به دلیل} مبانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقررات فوتبال در کشورمان اجازه حضور در لیگ برتر انگلیس را نداشت، به طور قابل توجهی اینکه طبق ادعا پلیس فتا، پست الکترونیکی های بازیگران اجتناب کرده اند سوی اتحادیه فوتبال گابن به کشورمان کشتی شده بود کدام ممکن است این یکی اجتناب کرده اند آن هاست. ۲ گروه سراسری کسی حقیقی. گلگوار از نزدیک تنبیه شد، با این حال به هیچ وجه خاص نشد کدام ممکن است {چه کسی} این پست الکترونیکی ها را جعل کرده است.

بیگانگان فلز خوزستان.

۱۵ – موسی کولیبالی. حفاظت کارآمد

کولیبالی دیفا منصفانه ملیت پولی است، متولد ۱۰ مارس ۱۹۹۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۸ سال سن دارد. کولیبالی هم یکی اجتناب کرده اند خارجی های عجیب و غریب فوتبال کشورمان است. او در ۱۶ مسابقه ای کدام ممکن است همراه خود استیل انجام داد تنها منصفانه مقوا زرد اکتسابی کرد. او شرکت کننده موثری در حفاظت فلز است.

۱۶- لوسیانو پریرا. کاپیتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلزن ملایم

پریرا. مهاجم برزیلی متولد ۲۴ مهر ۱۳۶۲ ۳۸ ساله است با این حال یکی اجتناب کرده اند سه گلزن برتر فوتبال کشورمان است. پریرا {در این} فصل ۲۰ تفریحی برای استیلی انجام داد و هشت گل به ثمر رساند. یکی اجتناب کرده اند معدود خارجی های گذشته تاریخی لیگ برتر کشورمان کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته است. بازیکنی کدام ممکن است آگاه می شد در نیم فصل اجتناب کرده اند تعدادی از گروه در پایتخت سریع داشت با این حال نکونام سرمربی فلز ذکر شد: اگر چیمبا را بگذاریم کی برای ما تفریحی می تنبل؟!

۱۷- آیندا باتوسی. اضافه وزن با این حال کارآمد!

باتوسی متولد ۳۱ اکتبر ۱۹۹۲، ۲۹ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید محلی آفریقای جنوبی است. هافبکی کدام ممکن است همراه خود گروه استقلال همراه خود فوتبال کشورمان شناخته شده شد با این حال بعدها به فلز اتصال. پاتوسی در کل فصل در مقاطعی وزن شخصی را افزایش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جواد نکونام سرمربی این گروه را به انتقاد اجتناب کرده اند مشکلات وزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمکت نشینی این شرکت کننده واداشت. همراه خود این جاری این هافبک در ۲۱ هفته لیگ برتر ۱۶ تفریحی همراه خود فلز انجام داده و سه گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده است.

۱۸- ای بی گومز. کسب نوروز اجتناب کرده اند اسپانیا

گومز منصفانه شرکت کننده ۳۲ ساله است کدام ممکن است در روز سنت مارتین ۱۹۸۹ در بیلبائو اسپانیا به دنیا به اینجا رسید. وینگر سابق اتلتیک بیلبائو برای همراهی این گروه تنها در لیگ قهرمانان آسیا به فلز خوزستان اتصال را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی تواند} در لیگ برتر انگلیس همراه خود قرمزهای اهوازی به میدان برود. گومز در ساعت شب های عید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوروز هم فلز می دانش. جواد نکونام مدعی است کدام ممکن است قرارداد این شرکت کننده به سختی بیش از پنجاه هزار دلار است. گومز یکی اجتناب کرده اند اولین گیمرها اسپانیایی است کدام ممکن است در فوتبال ما تفریحی می تنبل.

روغن مسجد سلیمان

۱۸- جاسم کرار. همه وقت همینطور

کرار شرکت کننده عراقی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۶ در نجف در ۳۴ سالگی به فوتبال ما بازگشت. بازیکنی کدام ممکن است سابقه تفریحی در گروه های استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید تراکتورسازی تبریز را هم دارد با این حال کمتر کسی پیش بینی داشت او را یک بار دیگر در لیگ برتر ببیند. همراه خود این جاری فراز کمالوند او را به گروه نفت آورد. کرار شبیه به شرکت کننده همه وقت بود، بازیکنی کدام ممکن است محیط های به سختی نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان اجتناب کرده اند گروه کنار شد. اجتناب کرده اند مسجد سلیمان هم بالا سر خورد.

۲ سودانی بی نام در الظهیره

گروه بدیدا گارانچن در نیم فصل در جستجوی توسل به گیمرها سودانی بود. بازیکنانی کدام ممکن است بعداً اشاره کردن شد منصفانه خواننده موسیقی بودند! با این حال ۲ سودانی به همان اندازه هفته {بیست و یکم} اجازه حضور در پدیده را نداشتند کدام ممکن است بعد از همه یکی اجتناب کرده اند آنها نیز برای نگاهی به فنی به سراغ سرمربی گروه پکان سر خورد.

انتهای پیام/