چگونه می توان یک اتصال دهنده دستور تهیه کرد که استفاده از آن لذت بخش است


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را ترتیب دهید! در اینجا نحوه تهیه یک چسب حاوی دستور مرتب ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی از افراد از نظر فنی در آشپزخانه هستند ، از برنامه هایی برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و با خوشحالی مستقیم از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی می کنند.

سپس افرادی مثل من هستند که نمی توانند کاری انجام دهند بدون اینکه سس سویا را روی صفحه کلید لپ تاپ بریزید یا گوشی را با انگشتان روکش نان بکشید.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پخت و پز خسته شده بودم. اما کتاب دستور العمل مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

دو اتصال دهنده ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی دستور العمل های من به مواد مرتب و آسان برای استفاده ، یک تغییر دهنده مطلق بازی در آشپزخانه بوده است.

محبوب ترین دستور العمل های ما در اختیار من است. یک تلنگر سریع ، و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر خبری از سس سویا در صفحه کلید من نیست. به نظر می رسد نوع سیستم شما نیز هست؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: برای یک هفته شام ​​+ تمام لیست خرید خود را در یک زمان برنامه ریزی کنید: برگه رایگان برنامه ریزی وعده غذایی من را بگیرید

طرز تهیه چسباننده دستور غذا

  • دستورالعمل های چاپی موجود خود را مرور کنیدبه بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. در قلب خود می دانید که هرگز ، هرگز آن دستور کیک نارگیلی چهار لایه را که از مجله پاره کرده اید ، درست نخواهید کرد؟ از عمه خود برای گذراندن دستور تهیه سالاد ماکارونی قدردانی کنید اما واقعاً آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور العمل های دست خط احساسی را در جاهای دیگر بخورید).
  • دستور العمل های مورد علاقه را به صورت آنلاین چاپ کنید. بارها و بارها برای تهیه دستور غذا به همان وب سایت بروید؟ آن را چاپ کنید. (من حتی چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • موارد دلخواه کتاب آشپزی را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را به تأخیر بیندازید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستور العمل ها را در آستین های محافظتی که به راحتی خشک می شوند قرار دهید. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و رنگ آمیزی دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین هایی با اندازه کامل مانند اینها برای دستور العمل های چاپ شده ، الف مواردی مانند این را تقسیم کنید برای کارت دستور غذا
  • دسته بندی هایی را تهیه کنید که برای خانواده شما منطقی باشد. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “پیش غذا” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. برای مواردی که می خواهید آنها را تهیه کنید ، یک دسته “دستور العمل هایی را امتحان کنید” قرار دهید. برای پخت ، میزهای من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی” بود.
  • چسباننده بگیرید. من یک چسب مخصوص دستور پخت 2 اینچی دارم ، دیگری برای پخت (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به ممکن است به مقدار بیشتری نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: چندین چسب کوچک تر و دسته های خود را حتی بیشتر محدود کنید ، مانند چسب های تک برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از تقسیم کننده هایی با برگه استفاده کنیدبه تقسیم کننده های اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و ما نمی توانستیم برگه ها را به راحتی ببینیم. بالاخره پیداش کردم این تقسیم کننده های گسترده تر، و آنها بسیار بهتر کار می کنند.

چگونه می توانید دستور العمل خود را مرتب نگه دارید

هر از گاهی ویرایش کنید. هر چند وقت یکبار ، دستور العمل خود را بررسی کنید ، دستورهایی را که دیگر استفاده نمی کنید حذف کنید تا مرتب و منظم بماند. یاد آوردن: شامل دستور العمل هایی باشید که واقعاً دوست دارید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه با پیدا کردن موارد دلخواه جدید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کرده باشم و تصمیم بگیرم که نگهدارنده باشد ، یک نقطه (مطلوب!) در چسباننده به دست می آورد.

لوازم اتصال دهنده دستور غذا
یک همراه عالی برای چسبنده دستور شما

من توسعه دادم برنامه ریز تغذیه بدون تغذیه مادر بدون استرس برای کمک به خستگی تصمیم گیری و ترساندن شام یکبار برای همیشه.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی شام است:

  • این غذا در اطراف غذاهایی که خانواده شما قبلاً دوست دارند ساخته شده است.
  • این ظروف را در یک مکان قرار می دهد ، بنابراین قبل از شروع هر شب مغز خود را برای ایده ها فریب نمی دهید.
  • این برنامه بر آنچه در هر هفته خاص برای شما کار می کند تمرکز می کند و شبهای دیوانه وار هفته ، شام یکشنبه بی سر و صدا و همه چیز بین آنها را شامل می شود.

برای بارگیری PDF ، فوراً در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را خودتان چاپ کنید یا به عنوان یک کتاب کار چاپی و مارپیچی چاپ کنید. این برنامه ریز شام بدون استرس را دریافت کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *