چگونه قند خون را مدیریت می کنید؟ ۶ نکته خالص برای کاهش درجه قند خون!


قند خون بالا شناخته شده به عنوان هیپرگلیسمی نیز شناخته تبدیل می شود کدام ممکن است به طور معمول همراه خود دیابت شرح داده می شود. وقتی هیکل انسولین کافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد ساخت نمی شود، باعث افزایش درجه قند خون تبدیل می شود. انسولین هورمونی است کدام ممکن است قند خون را در هیکل ترتیب می تنبل.

راه های خالص برای کاهش درجه قند خون

سریعترین راه برای مدیریت قند خون بالا خوردن انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازی است. بیشتر است در مقابل اینکه خودتان آن را معامله با کنید، درجه گلوکز خون شخصی را در بیمارستان تجزیه و تحلیل کنید.

نکات طبیعی برای کاهش سطح قند خون

قند خون بالا ممکن است آسیب رسان باشد، کتواسیدوز دیابتی (DKA) وضعیتی است کدام ممکن است در آن درجه انسولین فوق العاده زیرین می آید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخص تحت تأثیر کتواسیدوز دیابتی ممکن است علائم زیر را داشته باشد:

 • دهان خشک
 • تنگی نفس
 • بافت سرگیجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ
 • بوی میوه در نفس

پیشنهاد تبدیل می شود اگر مشخص نیستید چه کاری باید انجام دهید همراه خود دکتر شخصی مراجعه به کنید، دکتر ارائه می دهیم {کمک می کند} کدام ممکن است خواه یا نه شخص به دوز انسولین خواستن دارد هر دو به اتاق اورژانس خواستن دارد. در همین جا تعدادی از نکته اضافی موجود است کدام ممکن است ممکن است به مدیریت درجه گلوکز خون خواهید کرد کمک تنبل.

۱. به طور مشترک بازی کنید

بازی مشترک ممکن است ارائه می دهیم در محافظت وزن هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این درجه انسولین در هیکل خواهید کرد کمک تنبل، دلیل این است که انگیزه است کدام ممکن است هیکل ما برای ساخت قدرت در حین انجام ورزش های جسمی به گلوکز خواستن دارد، گلوکز همراه خود کمک سلول ها به ماهیچه ها می رسد. درجه قند خون زیرین می آید.

یکی اجتناب کرده اند مواردی کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند بازی باید در ذهن داشته باشید اینجا است کدام ممکن است اگر در ادرارتان کتون موجود است هر دو قند خون خواهید کرد بعدی اجتناب کرده اند ۲۴۰ میلی خوب و دنج در دسی لیتر است، بازی خطر مسائل ناشی اجتناب کرده اند قند خون بالا را افزایش می دهد.

پزشکان پزشکی معمولاً به مبتلایان تحت تأثیر دیابت نوع ۱ پیشنهاد می کنند در گذشته اجتناب کرده اند بازی قند خون شخصی را تجزیه و تحلیل کنند کدام ممکن است ممکن است همراه خود کمک بسته های آزمایش کتون ادرار خانگی کدام ممکن است به صورت اینترنت حال است انجام شود.

برخی اجتناب کرده اند تمرینات مفیدی کدام ممکن است در بالای همه چیز درجه قند خون اجتناب کرده اند کم هر دو بیش از حد بودن فوق العاده کارآمد هستند

 • مدیریت
 • دوچرخه رانندگی
 • شنا کردن
 • پرسه زدن فوری

۲. شمارش کربوهیدرات

کربوهیدرات ها در کل زمان هضم روی به قندها تجزیه می شوند، سپس این قند (گلوکز) وارد جریان خون تبدیل می شود، به همین دلیل انسولین همراه خود بردن قند اجتناب کرده اند خون حرکت می تنبل.

با توجه به دیابتی ها {به دلیل} اکتسابی بیش از حد کربوهیدرات ها کدام ممکن است ممکن است در نتیجه افزایش قند خون شود، ساخت انسولین کمتر است. {برای حفظ} درجه قند خون، رژیم غذایی کم کربوهیدرات پیشنهاد تبدیل می شود. چندین بررسی آرم داده اند کدام ممکن است اگر خوردن کربوهیدرات شخصی را به بیست به همان اندازه ۳۰ خوب و دنج در روز محدود کنید، قند خون افزایش می یابد.

غذاهایی کدام ممکن است قند خون را افزایش می دهند –

 • {در میان} نشاسته، قندها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته فیبر، قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزای نشاسته باید محدود شوند از قند خون را افزایش می دهند.
 • الکل های قندی یادآور مالتیتول موادی هستند کدام ممکن است قند خون را در اشخاص حقیقی دیابتی افزایش می دهند.

الگوی هایی اجتناب کرده اند غذاهای غنی اجتناب کرده اند کربوهیدرات – نان، محصولات پخته شده، شیرین، سبزیجات نشاسته ای یادآور سیب زمینی، سیب زمینی، شیر، پاستا، غلات، ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره. غذاهایی کدام ممکن است می توانند {برای حفظ} درجه قند خون خوردن شوند – روغن زیتون، روغن نارگیل، زیتون، تخم مرغ، طیف گسترده ای از غذاهای دریایی، چسبناک، سبزیجات غیر نشاسته ای، طیف گسترده ای از توت ها، خامه تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند غذاهای کم کربوهیدرات.

۳. شخصی را مرطوب کنید

برای اینکه در محدوده مفید بمانید، مصرف کننده آب کافی حیاتی است. هیدراته ماندن ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه قند را اجتناب کرده اند طریق ادرار شخصی خلاص شدن از شر کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر افزایش قند خون را کاهش دهید.

تحقیقات بسیاری آرم می دهد کدام ممکن است مصرف کننده ۵ به همان اندازه ۸ لیتر آب در روز خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیدراته شدن خون {کمک می کند}.

۴. غذای همراه خود شاخص گلیسمی زیرین باید انواع شود

معیاری برای چگونگی فریب دادن هر دو هضم وعده های غذایی توسط عالی شخص شناخته شده به عنوان شاخص گلیسمی شناخته تبدیل می شود. شاخص گلیسمی بر افزایش درجه قند خون تأثیر می گذارد. مشاوره تبدیل می شود غذاهایی همراه خود شاخص گلیسمی زیرین درجه قند خون را کاهش می دهند. برخی اجتناب کرده اند داروها غذایی همراه خود شاخص گلیسمی زیرین عبارتند اجتناب کرده اند:

 • سبزیجات غیر نشاسته ای
 • پروبیوتیک ها – یادآور ماست.
 • لوبیا، عدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید حبوبات.
 • ماکارونی گندم.
 • جو را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو.

۵. اجتناب کرده اند استرس دوری کنید

مدیریت استرس فوق العاده ضروری است از ممکن است درجه قند خون را افزایش دهد از مشاوره تبدیل می شود هورمون هایی یادآور کورتیزول را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوکاگون کدام ممکن است در زمان استرس ترشح می شوند باعث افزایش درجه قند خون می شوند.

برای کاهش استرس باید مدیتیشن، بازی روزانه، یوگا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرامش انجام داد، این چیزها در کاهش استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت درجه انسولین فوق العاده کارآمد است.

۶. غذاهای غنی اجتناب کرده اند کروم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منیزیم را به رژیم غذایی شخصی اضافه کنید.

ضعیف این ریزمغذی ممکن است بر درجه گلوکز خون در هیکل تأثیر بگذارد. کروم درجه قند خون را همراه خود متابولیسم کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ترتیب می تنبل. ضعیف کروم در رژیم غذایی خواهید کرد ممکن است در نتیجه غیر لیبرال کربوهیدرات شود.

برخی اجتناب کرده اند غذاهای غنی اجتناب کرده اند کروم عبارتند اجتناب کرده اند: میوه ها، آجیل، محصولات غلات درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت. علاوه بر این مشاوره تبدیل می شود کدام ممکن است منیزیم در مدیریت درجه قند خون کارآمد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف منیزیم ممکن است خطر ابتلا به دیابت را افزایش دهد. برخی اجتناب کرده اند غذاهای غنی اجتناب کرده اند منیزیم عبارتند اجتناب کرده اند: شیرینی تلخ، غلات درست، موز، لوبیا، سبزیجات همراه خود برگ تیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی تن.

نتیجه

ضروری است کدام ممکن است کسب اطلاعات در مورد تنظیمات سبک اقامت کدام ممکن است این سیستم ریزی می کنید همراه خود حاضر دهنده مراقبت های بهداشتی شخصی صحبت کنید. اگر در مدیریت قند خون هر دو خوردن داروهایی برای مدیریت قند خون شخصی اشکال دارید، پیشنهاد تبدیل می شود در گذشته اجتناب کرده اند آغاز این سیستم درمانی همراه خود دکتر شخصی مراجعه به کنید.