چگونه تلفن خود را سازماندهی کنیم (3 مرحله آسان!)


به عنوان فردی که دوست دارد همه چیز را سازماندهی کند ، می توانید شرط ببندید که تلفن من عاری از هرج و مرج است. من به شما نشان می دهم که چگونه تلفن خود را با سه کار ساده که می توانید در حال حاضر انجام دهید تنظیم کنید!

نحوه سازماندهی عکس ها بر روی تلفن خود

تلفن شما احتمالاً پر استفاده ترین دستگاه شماست

متوجه می شوم. تلفن ما خط نجات ماست. من بیشتر از آنچه بخواهم اعتراف کنم از تلفن خود استفاده می کنم ، اما این یکی از بهترین ابزارهایی است که برای کارم استفاده می کنم.

من می گویم 90 درصد عکس هایی که این روزها در KERF می بینید با iPhone من گرفته شده است (به لطف دوربین های با تکنولوژی بالا) و صندوق ورودی و ابزارهای مدیریت پروژه من در برنامه ریزی روزهای هفتگی من کلید دارد.

البته من از تلفنم برای مصارف شخصی زیادی نیز استفاده می کنم. بسیار مهمتر این است که تلفن خود را درهم و برهم نگه دارم ، بنابراین ده ها عکس از درخت توس را دوست ندارم تا آنچه را که برای یک پست وبلاگ حساس به زمان نیاز دارم پیدا کنم.

این که آیا از تلفن خود برای تجارت استفاده می کنید یا به سادگی برنامه هایی دارید که یافتن چیزی را غیرممکن می کند ، من می توانم کمک کنم!

وظیفه حذف نصب گاهی اوقات به دلیل تعداد زیادی که با آن شروع می کنید ، دلهره آور است. آنجا من وارد می شوم. Declutter نام بازی من است.

مانند هر پروژه بزرگ ، برداشتن چند قدم سریع برای به دست آوردن توپ گامی مهم برای رسیدن به هدف بزرگتر شما است.

بنابراین بگذارید تلفن شما را با هم برچینیم …

چگونه گوشی خود را در 3 مرحله ساده سازماندهی کنیم

1. برنامه های بلااستفاده را از صفحه اصلی خود حذف کنید.

لازم نیست امروز همه آنها را حذف نصب کنید ، اما از طریق صفحه اصلی (یا صفحه) خود بروید و هر هفته برنامه هایی را که استفاده نمی کنید حذف کنید.

ایده آل است که مواردی را که استفاده نمی کنید (مانند برنامه هتل یک بار که برای اقامت بارگیری کرده اید) حذف کنید. اما اگر مطمئن نیستید که هنوز به برنامه ای نیاز دارید ، می توانید همه آنها را به یک پوشه منتقل کرده و در صورت تصمیم گیری که به آنها احتیاج دارید ، آنها را به بیرون برگردانید.

اگر قصد ندارید برنامه را به طور کامل از تلفن خود حذف کنید ، حداقل آن را از صفحه اصلی خود حذف کنید. در صورت نیاز می توانید از نوار جستجو یا کتابخانه برنامه به آنها دسترسی پیدا کنید.

برنامه هایی که هر روز از آنها استفاده می کنید باید در اولین صفحه اصلی شما باشند. هر چیزی را که در اولویت اول نیست می خواهم در پوشه ای در صفحه 2 قرار دهم. مانند Uber / Lyft / Airlines در یک پوشه سفر یا برنامه های کاربردی مانند Grub Hub و Roots در پوشه Food. من فقط از آن ها به صورت دوره ای استفاده می کنم ، بنابراین نمی خواهم هیچ یک از املاک اصلی من بهم ریخته شود.

2. اطلاعیه های ناخواسته را خاموش کنید.

به صفحه اصلی خود نگاه کنید و ببینید کجا اعلان ها روی هم جمع شده اند. آیا 25 نشان خوانده نشده در کنار برنامه های Pinterest یا Facebook خود دارید؟ اعلان ها برای پیامک ها و تماس های تلفنی مهم هستند ، اما اکثر برنامه های ما برای اکثر برنامه های ما نیازی به توجه بصری ندارند.

من نمی توانم آن نشان ها را ایجاد کنم !! قرمز باعث می شود احساس کنم که چیز مهمی را از دست داده ام ، حتی اگر خود برنامه مهم نباشد (من به شما نگاه می کنم ، فیس بوک). تقریباً همه برنامه هایم به جز ارتباطات (متن ، تماس ، وکسر) نشان ها و اعلان ها را خاموش می کنم.

کاربران iPhone: به تنظیمات >> اعلان ها بروید و 2 دقیقه وقت بگذارید تا اعلان ها را در هر برنامه ای که به زمان شما حساس نیست خاموش کنید.

اضافی ، اضافی: چگونه با تلفن خود توسعه دهیم

3. چیزی را حذف کنید.

بی نظمی در تلفن شما در کجا ایجاد می شود؟ برنامه یادداشت ها؟ دوربین خود را بچرخانید؟ پیامک ها یا ایمیل های شما؟ یک دقیقه وقت بگذارید تا برنامه ای را که بیشتر شما را نگران می کند پیدا کنید و محتوای قدیمی را پاک کنید. سپس از خود بپرسید آیا راهی برای ایجاد یک سیستم جدید وجود دارد تا دفعه بعد پیکسل ها جمع نشوند!

برای من برنامه Notes یکی از آن برنامه ها است زیرا همه چیز را برای ایده ها ، کوپن ها ، لیست ها و موارد دیگر نگه می دارم. من همچنین دوست دارم برنامه یادآوری خود را به صورت دوره ای از یادآوری هایی که دیگر به آنها نیازی ندارم پاک کنم. و البته نقش دوربین وجود دارد ، اما من در دوره خود سیستم کاملاً متفاوتی برای آن دارم!

حالا ، آیا این احساس خیلی بهتر نیست؟ سیستم ها راه حلی برای ماندن در بالای همه بی نظمی های دیجیتالی هستند!

تلفن همراه با دوره آموزشی آشفتگی دیجیتال

نکات سازماندهی بیشتری می خواهید؟

آیا می خواهید ترفندهای بیشتری را برای سازماندهی دیجیتال بیاموزید؟ کارگاه رایگان من را اینجا ببینید: نحوه سازماندهی ایمیل ، عکس ها و فایل های خودبه

همچنین ممکن است از موارد زیر لذت ببرید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *