چرا تغذیه اینقدر پیچیده است؟ : تغذیه


رویکرد ساده لوحانه من در مورد این موضوع را ببخشید ، اما من کنجکاو هستم که چرا به نظر نمی رسد برنامه غذایی توصیه شده یا بهینه ای برای افرادی که حساسیت و عدم تحمل غذایی ندارند ، وجود نداشته باشد. منظور من لزوماً یک “لیسانس چاقی” نیست ، بلکه بیشتر یک لیست خرید و تهیه غذای ساده است.

هنگامی که شروع به تهیه غذاها و تغذیه می کردم ، امیدوار بودم برنامه ای آسان برای پیگیری وجود داشته باشد که شامل تمام مواد مغذی کلان و خرد ضروری ، و همچنین پیکربندی ای باشد که تهیه و ذخیره آن نسبتاً آسان است. آیا من یک منبع مهم را از دست داده ام ، یا این واقعاً وجود ندارد؟ آیا واقعاً همه ما اینقدر متفاوت از یکدیگر هستیم؟

برای کمی شفافیت بیشتر ، متوجه می شوم که افراد اهداف متفاوتی در رابطه با تلاش برای کاهش وزن / افزایش وزن و تناسب اندام دارند ، اما برای ما که به دنبال منبع سوخت کامل هستیم که کمبود مواد مغذی برای ما باقی نگذارد … آیا کسی ترک خورده است. کد؟

ویرایش:

من بسیاری از توصیه های کلی را در نظرات می بینم که استاندارد “غیر پاسخ” هایی هستند که در مورد تغذیه می شنوم. مواردی مانند “خوردن تنوع” و “اجتناب از غذاهای کامل”. به طور دقیق در اینجا ، من می پرسم که آیا کسی برنامه رژیم غذایی از غذاهای کامل را که می توان روزانه مصرف کرد تا تمام مواد مغذی ریز و درشت را برای یک فرد عادی بدون شرایط خاصی که مربوط به تغذیه است ، تامین کند ، طراحی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *