پژمان درستکار: نتیجه عدالت محوری در مسابقات جلو خاص ممکن است!


پژمان درستکار: نتیجه عدالت محوری در مسابقات پیش رو مشخص خواهد شد!

سرمربی گروه سراسری کشتی آزاد اظهار داشت: کادرفنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه سراسری پای عدالت محوری ایستاده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه این عدالت محوری در مسابقات جلو خاص ممکن است.


پژمان درستکار در اظهار داشت‌وگو همراه خود خبرنگار ورزشی ایلنا، کسب اطلاعات در مورد انواع عدالت محور را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقات جلو عنوان کرد:  آزادکاران کشورمان کدام ممکن است مسابقات قهرمانی آسیا را همراه خود کسب ۶ مدال طلا رحمان عموزاد در وزن ۶۵ کیلوگرم، یونس امامی در وزن ۷۴ کیلوگرم، علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن ۷۹ کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در وزن ۹۷ کیلوگرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید یدالله محبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز داریوش حضرتقلی‌زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید محسن مصطفوی همراه خود قهرمانی مقتدرانه در اولانباتور به نوک رساند.


سرمربی گروه سراسری کشتی آزاد کشورمان در پاسخ به انجام گروه سراسری در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: الحمدالله جوانانی کدام ممکن است به آنها در مسابقات قهرمانی آسیا میدان گرفت نهایت امتحان شده‌شان را کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانستند نتایج خوبی را رقم بزنند. این نوید روزهای بهتری را به کشتی ایران می‌دهد. امیدوارم این الگو شکسته نشده داشته باشد.


پژمان درستکار تاکید کرد: کادرفنی پای عدالت محوری ایستاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حمایت همه جانبه فدراسیون اجتناب کرده اند گروه سراسری امیدوار هستیم کدام ممکن است نتیجه زحمات کودک‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید میدان‌هایی کدام ممکن است به آنها داده می‌شود در رقبا‌های جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی‌های آسیایی نمایان شود.


انتهای پیام/