پول استقلال باعث شد این ستاره به فکر بازنشستگی باشد


پول استقلال باعث شد این ستاره به فکر بازنشستگی باشد

با رد پیشنهاد رسمی باشگاه استقلال ایران به نائوچیکو برزیل برای جذب “ژان کارلوس”، این بازیکن حداقل یک بازی دیگر در باشگاه نائوچیکو می ماند.

کارلوس در فکر جدایی نائوچیکو و رفتن به استقلال، پس از آخرین بازی این تیم از هواداران این باشگاه برزیلی خداحافظی کرد و حتی برای لحظاتی اشک ریخت.

با این حال روند انتقال این بازیکن به استقلال پس از مخالفت مدیران باشگاه ایرانی پیچیده تر شد. در حالی که مدیر برنامه های کارلوس تایید کرد که در حال مذاکره با یک ایجنت ایرانی برای انتقال این بازیکن به استقلال است.

اما داستان به اینجا ختم نمی شود. نائوچیکو شنبه هفته آینده در لیگ دسته B برزیل در دیداری حساس و دشوار به مصاف گرمیو می رود. روبرتو فرناندز، سرمربی نائوتیکو با بیان اینکه ژان کارلوس در این دیدار برای تیمش به میدان می رود، درباره تاثیر پیشنهاد استقلال بر بازیکن تیمش توضیح داد و از صحبت های خود با او رونمایی کرد.

فرناندز با بیان اینکه صحبت در مورد حضور در استقلال روی کارلوس تاثیر گذاشته است، گفت: با این حال او بازیکنی فوق العاده حرفه ای بوده است. او یک مرد بالغ است. اگر پیشنهادی بیاید مشکلات او را حل می کند و به تیم نائوچیکوس هم کمک می کند.

مربی باشگاه برزیلی درباره قرارداد کارلوس توضیح داد و گفت: ژان ۳۰ سال سن دارد. او در نائوهیکو دستمزدهای خوبی می گیرد و شاید بالاترین دستمزد را دریافت می کند، اما دستمزدی که در سری آ یا تیم های خارجی می گیرد بسیار بیشتر است.

وی همچنین به صحبت هایش با کارلوس در مورد احتمال انتقال به ایران و استقلال اشاره کرد و گفت: ژان هر چه باشد به کارش ادامه می دهد. او انسان است و این چیزها او را آزار می دهد. قبلا صحبت کردیم ژان گفت: “پروفسور، من ۳۰ سال دارم و در ۳۲ سالگی می توانم با پولی که دارم بازنشسته شوم.” گفتم: پسرم، مرا در آغوش بگیر تا آرام شود.