پرداخت ۲۰۰ میلیون دلار وام مسکن کشاورزی از ۸ آگوست آغاز می شودبه گزارش پایگاه خبری صراطبراساس اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور روز گذشته در نامه‌ای به سازمان برنامه و بودجه دستور پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی توری مسکن روستایی را صادر کرد.

رئیس جمهور در نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار کمک آن سازمان برای پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن روستایی شد. در پاسخ به دستور رئیس جمهور، سازمان برنامه و بودجه با وجود برنامه جدی دولت برای جلوگیری از هرگونه فشار مالی تورمی، با افزایش سقف مسکن روستایی موافقت کرد.

بر این اساس، روز شنبه ۱۷ مردادماه با ابلاغ رسمی بانک مرکزی به کلیه بانک های عامل، مبلغ وام نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی به ۲۰۰ میلیون یورو افزایش و روند اخذ وام جدید آغاز می شود. در کشور برای متقاضیان .

اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز با ابراز خرسندی از تسهیلات ایجاد شده در پروژه های عمران روستایی به نمایندگی از جامعه روستایی کشور از تلاش های دولت مردمی آیت الله رئیسی و مساعدت های سازمان برنامه و بودجه برای صدور این قانون.

مجید جودی معاون امور بازسازی بنیاد مسکن صبح امروز از حل مشکل پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی خبر داد و گفت: سازمان برنامه و بودجه ضمانت یارانه وام را در آینده ارائه خواهد کرد. روزها.