پاپ مراسمی جدید برای اسقف اعظم منصوب می کند


پاپ فرانسیس خانم دیه گو راولی را به عنوان استاد جدید مراسم مذهبی اسقف اعظم منصوب کرد.

توسط نویسنده کارکنان اخبار واتیکان

پدر مقدس کشیش دیه گو جیوانی راولی را به عنوان استاد جشن های کلیسایی اسقفی و به عنوان سرپرست گروه کر کلیسای کوچک اسقفی سیستین منصوب کرد.

رزومه

مسیینیور دیه گو جیوانی راولی متولد 1 نوامبر 1965 در لازاته ایتالیا است. او به عنوان کشیش انجمن روحانیون عمومی منصوب شد کشیشان عیسی مصلوب شدند در سال 1991 ، سپس در اسقف اعظم ولتری-سگنی تجسم یافت. در سال 2000 ، وی دیپلم روش شناسی آموزشی را از دانشکده علوم تربیتی در دانشگاه اسقف نشین سالسیان در رم و در سال 2010 مدرک دکترای خود را در م lسسه مقدس مقدس آتنئوم سنت آنسلم در رم دریافت کرد. از سال 2013 وی به عنوان رئیس دفتر خیریه پاپ فعالیت می کرد ، جایی که از سال 1998 نقش رسمی را در آنجا داشت. پس از همکاری با دفتر جشن های مذهبی مقام اعظم پاپ به عنوان دستیار استاد مراسم ، به عنوان پاپ منصوب شد استاد. مراسم سال 2006

خانم Ravelli نقش استاد جشن های اسقفی کلیسایی را توسط مسیینیور Guido Marini بر عهده می گیرد ، که اوایل امسال توسط پاپ فرانسیس به عنوان اسقف Tortona منصوب شد.

انتصاب استاد مراسم های اسقفی

کریستیانو آنتونیتی ، منشی نام ، در خدمت در بخش امور عمومی دبیرخانه امور خارجه ، به عنوان استاد مراسم اسقف اعظم منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *