پاپ جان پل اول در راه انسانیت


پاپ فرانسیس اجازه می دهد که حکمی برای ضرب و شتم پاپ جان پل اول صادر شود. ویژگی های قهرمانانه دیگر مردان و زنان مقدس نیز به عنوان شهید دو کشیش آرژانتینی شناخته شد.

توسط نویسنده کارکنان اخبار واتیکان

کلیسا معجزه منسوب به خدمت مقدس خدا ، پاپ جان پل اول (آلبینو لوسیانی) ، متولد 17 اکتبر 1912 در شهر Canale d’Agordo در شمال ایتالیا و در 28 سپتامبر 1978 در کاخ رسولان درگذشت. در واتیکان او از زمان انتخاب به عنوان پاپ در 26 آگوست 1978 تا مرگش 33 روز بعد ، رئیس کلیسا بود.

کاردینال مارچلو سمرارو ، در جماعتی برای پیشوند مجمع برای موارد قدیسین ، پاپ فرانسیس دستور صدور فرمان ترویج آرمان خود را همراه با پرونده های هفت بنده دیگر از جمله تأیید معجزه دیگر و به رسمیت شناختن شهادت را صادر کرد. برای کشیشان آرژانتین Fr. Pietro Ortiz از Zietrate و Fr. جووانی آنتونیو سولیناس ، کشته شد نفرت از ایمان (با نفرت از ایمان) در 27 اکتبر 1683 در واله دل زنتا آرژانتین.

سایر احکام

ماریا برنیس دوک هنکر ، متکلم دینی کلمبیا ، بنیانگذار جماعت خواهران کوچک اعلان ، معجزه ای را منسوب به مداخله بنده ارجمند خدا تایید کرد. او در 14 اوت 1898 متولد شد و در 25 ژوئیه 1993 در مدلین ، کلمبیا درگذشت.

سایر احکام ویژگیهای قهرمانانه خادم اسپانیایی خدا ، هرناندز گونزالز ، کشیش اسقفی را که در سال 1976 درگذشت تشخیص می دهد. بنده خدا مادالنا دی گسو ، بنیانگذار نشان خواهران کوچک عیسی که در سال 1989 درگذشت. بنده خدا الیزابتتا مارتینز ، بنیانگذار جماعت سنت مری لوکا ، که در سال 1991 درگذشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *