هوادار با الهامی حرف های زیادی خواهد زد/ با صورتم زمین خورده و می خواهم حقم را بگیرم


به گزارش وانانیوز،

بابک مرادی در حاشیه تمرین بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: تمرینات ما از ۴ تا ۵ روز پیش زیر نظر کادر فنی جدید آغاز شده است و به صورت جدی تمرین می کنیم و انشالله برای یک اردوی آماده سازی به ترکیه خواهیم رفت. تعطیلات آخر هفته.

وی درباره تمدید قراردادش با هواداران گفت: نه مشکلی نبود، من هم با مدیریت باشگاه و مدیریت تیم ارتباط خوبی داشتم و اولین بازیکنی بودم که در تاریخ خداحافظی از هواداران را منتشر کردم. پایان فصل وقتی از استقلال جدا شدم فکر می کردم هوادر می تواند کمک زیادی به من کند. من در حضور کادر فنی قبلی خیلی چیزها یاد گرفتم اما دانشی ندیدم. من نیاز داشتم که این درس ها را در زندگی ام داشته باشم و اکنون بسیار خوشحالم که با هوادار تجدید کردم. .

هافبک تیم فوتبال هوادر در پاسخ به این سوال که آیا تیمش با بازیکنانی که در این فصل دارد می تواند شگفتی ساز کند؟ توجه: سابقه همکاری با الهامی را دارم. در ماشین سازی از الهام و شیوایی شگفت زده شدیم. الهامی مربی بسیار جوان و تکنیکی است و نیازی به تعریف من ندارد و یکی از دلایلی که من با هوادار تمدید کردم این بود که می دانستم او می تواند مرا احیا کند و واقعا امیدوارم با خوبان حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم. بازیکنانی که جذب کردیم

مرادی در پاسخ به اینکه در مسابقات خیلی زود عصبانی می شود، گفت: نه، قبلا خیلی سرم شلوغ بود و حالا آرام شدم. من در فوتبال ضربه های زیادی خورده ام و آخرین ضربه ام پارسال بود که به هواداران پیوستم، حالا سرم وارونه است و ازدواج می کنم و می خواهم سهم خود را به دست بیاورم. با ساکت الهامی صحبت کردم، خیلی قبولم دارد، ممکن است جاهایی اشتباه کرده باشم اما انشالله امسال همه چیز درست شود.

وی در پایان گفت: بیشتر کتک ها را از خودم گرفتم، چون فکر می کردم همه مثل من هستند. گذشته ام به خصوص حضورم در استقلال را فراموش کردم و در مورد این تیم صحبت نمی کنم و فقط طرفدار این تیم هستم. تیم من هوادار است و تمام توانم را برای این تیم می گذارم و امیدوارم موفق باشم.

انتهای پیام/