هشدار جدی در مورد این استقلال


هشدار جدی در مورد این استقلال

محمد علوی مدیر تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص آخرین وضعیت این تیم در فصل بدنسازی و حضور واریا غفوری کاپیتان فصل گذشته در جمع قرمزپوشان فولاد اظهاراتی را بیان کرد.

از حضور وریا غفوری در تیم تان صحبت می کنید؟

وریا غفوری بازیکن بزرگی است. او را از زمانی که در پاس همدان بازی می کرد می شناسم. آن موقع هم تیمی بودیم و من کاپیتان بودم.

آیا او را با این حساب کاملاً می شناسید؟

آره! اتفاقا بعد از مدت ها الان که او را در تیم فولاند می بینم خیلی خوشحالم. البته وریا غفوری امروز به بازیکنی بزرگ و با تجربه تبدیل شده و نسبت به وریا در گذشته تفاوت های زیادی ایجاد کرده است.

حضور او در تمرینات فوتبال را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا آنها در شرایط بدنی خوبی هستند؟

۱۰۰% آماده و تازه. خوشحالیم که این بازیکن در سطح اول فوتبال ایران ماندگار شد و توانست برگردد و فوتبالش را از سر بگیرد. حیف است که چنین افرادی فوتبال را ترک کنند.

شایعه ممنوعیت مصاحبه وریا غفوری بود؟ درست است؟

بازیکنان فولاد به طور کلی منعی برای مصاحبه ندارند اما باید با شرایط خاص و با هماهنگی باشگاه مصاحبه شوند. یعنی با نظر مدیر رسانه ای باشگاه و با شرایطی که باشگاه برای آنها در نظر می گیرد صحبت کنند. این شامل Veria و همه بازیکنان می شود.

وضعیت فولاد چطور؟

روز پنجشنبه یک بازی دوستانه داشتیم که با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. این بازی ها برای شناخت هر چه بیشتر کادر مربیگری بازیکنان و بازیکنان با یکدیگر است. امیدواریم قبل از شروع لیگ یک بازی دوستانه دیگر مقابل یک تیم قدرتمند لیگ برتر ترتیب دهیم تا به هر حال آماده حضور در این رقابت ها باشیم.

در مورد قرعه کشی لیگ برتر و مسابقات فولاند صحبت می کنید؟

با توجه به آمادگی تیم ها و هزینه هایی که باشگاه های لیگ برتری انجام داده اند، هیچ تیمی در لیگ برتر ضعیف نیست. آنهایی که از لیگ به دسته اول آمدند بهترین تیم های دسته پایین بودند و تیم هایی که در لیگ برتر ماندند تقویت شده اند.

آیا شنیده اید که بسیاری از مردم فکر می کنند کهکشان فولاد بسته است؟

نه، با این تفاوت که ما کهکشانی نیستیم! اگر کهکشانی است چند تیم لیگ برتری فصل جدید کهکشان را تعطیل کرده اند و ما تا حد امکان سعی کردیم تیم خود را طوری ببندیم که بتوانیم نماینده شایسته ای برای استان خوزستان و کشورمان در قهرمانی هر دو دوره باشیم. و همچنین لیگ قهرمانان آسیا. .

اولین بازی با صنعت نفت آبادان را می گویید؟

این دربی خوزستان بین صنعت نفت و فولاد همیشه جذاب و دیدنی بوده و امیدوارم خوزستانی ها از فوتبال ناب خوزستان لذت ببرند.

هفته دوم باید با پرسپولیس بازی کنی. نظرت در مورد بازی دومت چیه؟

از هفته اول هیچ بازی آسانی نداشته ایم. بازی دوم به سختی بازی اول است. چون امسال بازی ها قبل از جام جهانی شروع می شود، همه تیم ها و بازیکنان انگیزه مضاعف دارند. البته این انگیزه در بین بازیکنان فولاد هم زیاد است.

در نهایت آیا امتیازی برای شما باقی مانده است؟

باید از زحمات مدیر عامل محترم انجمن تشکر ویژه داشته باشم. چرا که در این مدت با فراهم آوردن امکانات خوب برای تمرین و اردوی مناسب، همه شرایط را فراهم کردند تا فولاند را هر چه بهتر برای ورود به لیگ برتر آماده کنند.