هزینه خرید خانه در کدام شهرهای آمریکا کمتر است؟


کاهش فروش مسکن برای پنجمین ماه متوالی در بازار مسکن ایالات متحده ادامه دارد، زیرا نرخ وام مسکن افزایش یافته و قیمت مسکن…

خرید خانه در چه شهرهایی از آمریکا پایین است؟ خرید خانه در چه شهرهایی از آمریکا پایین است؟

کاهش فروش مسکن برای پنجمین ماه متوالی در بازار مسکن ایالات متحده ادامه دارد زیرا قیمت مسکن با افزایش نرخ وام مسکن همچنان در حال افزایش است.

انجمن ملی مشاوران املاک روز چهارشنبه اعلام کرد که فروش مسکن در ماه ژوئن ۵.۴ درصد کمتر از ماه مه بوده است. در ماه می، زمانی که تعداد معاملات خانه برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافت، میانگین قیمت مسکن در ایالات متحده در مقایسه با ماه مشابه در سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۱۵ درصد افزایش یافت.

متوسط ​​قیمت مسکن در ایالات متحده در ایالتی که نرخ وام مسکن ۳۰ ساله به ۶ درصد رسید، از ۴۰۷۶۰۰ دلار گذشت که بالاترین نرخ از نوامبر ۲۰۰۸ است.

کارشناسان معتقدند یکی از دلایل تقاضای بالای عرضه مسکن در بازار مسکن آمریکا با وجود گرانی وام مسکن و افزایش قیمت ها، انتظارات تورمی شهروندان و افزایش نرخ سود، هزینه و اجاره مسکن است.

اما میانگین هزینه اولیه خرید خانه جدید در ایالات متحده آنقدرها هم کم نیست. بنابراین، متوسط ​​بودجه اولیه مورد نیاز برای ورود به معاملات بازار مسکن در آمریکا ۴۳۸۷۴ دلار است. این هزینه شامل مبلغ پیش پرداخت، هزینه ثبت تراکنش و اولین قسط ماهانه وام مسکن می باشد.

خرید خانه در چه شهرهایی از آمریکا پایین است؟

به طور متوسط، هر شخصی که در آمریکا خانه خریداری می کند، حدود ۳۶۰۰۰ دلار و ۱۴۰ دلار پیش پرداخت دارد. اگرچه مبلغ پیش پرداخت می تواند بین صفر تا ۲۰ درصد ارزش ارزیابی شده خانه باشد، اما پیش پرداخت کمتر نرخ بهره و هزینه های وام مسکن را افزایش می دهد. به عنوان مثال، اگر پیش پرداخت خریدار کمتر از ۲۰ درصد قیمت ملک مسکونی باشد، احتمال نیاز به خرید بیمه رهن خصوصی افزایش می یابد.

همچنین میانگین هزینه ثبت قانونی و دفتری معامله مسکن در آمریکا حدود ۶۱۰۰ دلار است. همچنین، اولین پرداخت وام مسکن، که اساساً شامل بخشی از بازپرداخت اصل وام، بهره، بیمه و مالیات است، به طور متوسط ​​۱۶۳۴ دلار است. این قسط کمی بیش از یک ماه پس از اتمام مراحل قانونی خرید مسکن توسط بانک دریافت می شود.

خرید خانه در چه شهرهایی از آمریکا پایین است؟

در میان شهرهای واقع در ایالت های مختلف ایالات متحده، سانفرانسیسکو دارای بالاترین میانگین پیش پرداختی است که توسط خریداران خانه پرداخت می شود. اگرچه هزینه ثبت تراکنش در این شهر کمتر از واشنگتن، نیویورک و سیاتل است، اما میانگین پرداخت وام مسکن نیز به دلیل قیمت بالا در این شهر، بالاتر از سایر شهرهای بررسی شده است.

در مجموع، در حالی که میانگین هزینه اولیه خرید خانه در سانفرانسیسکو بالاترین است و بیش از ۱۲۰۰۰۰ دلار است، از سوی دیگر در شهر سن لوئیس این درصد در شهرهای دیترویت و دیترویت و شیکاگو به ۲۷۰۰۰ دلار نمی رسد. کمتر از ۳۸۰۰۰ دلار .