نگران راه رفتن سگ نباشید. بچه مجازی داره میاد!


مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک، یکی از چهره های پیشرو در زمینه متاورس، آینده اینترنت است، حوزه ای که تلاش می کند فاصله بین دنیای واقعی و مجازی را پر کند.

خرداد: نگهداری از کودکان مجازی که می توانند با شما بازی کنند، بغلتان کنند و حتی به شما نگاه کنند تا ۵۰ سال آینده عادی می شود، این ادعای یک متخصص هوش مصنوعی است و به گفته Help برای مقابله با افراط و تفریط اقدامی است. رشد جمعیت.

بر اساس گزارش خرداد؛ کاتریونا کمپبل، یکی از متخصصان برجسته بریتانیایی در زمینه هوش مصنوعی و فناوری های نوظهور، که در کتاب جدید خود به این موضوع پرداخته است، می گوید که تربیت این کودکان مجازی تقریباً هیچ هزینه ای ندارد و به منابع بسیار کمی نیاز دارد. دیلی میل به نقل از کمبل، این کودکان مجازی را از نسل «تاماگوچی» می داند. تاماگوچی یک اسباب بازی مراقبت از حیوانات خانگی است که در اواخر دهه ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ در بین جوانان بسیار محبوب بود.

او بر این باور است که اگرچه امروزه نوزاد مجازی یک جهش تکنولوژیکی بزرگ به نظر می رسد، اما این فناوری در ۵۰ سال آینده به اندازه کافی پیشرفت خواهد کرد که نوزادان در متاورس (فضای واقعیت مجازی و سه بعدی) هیچ تفاوتی با نوزادان واقعی نخواهند داشت.

نگران راه رفتن سگ نباشید.  بچه مجازی داره میاد!

مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک، یکی از چهره های پیشرو در زمینه متاورس، آینده اینترنت است، حوزه ای که تلاش می کند فاصله بین دنیای واقعی و مجازی را پر کند.

کاتریونا کمپبل می‌گوید: «من معتقدم در آینده کودکان مجازی به بخش پذیرفته‌شده جامعه در بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته تبدیل خواهند شد. روزی با استفاده از دستکش هایی که دارای فناوری پیشرفته هستند، می توان حس لامسه را شبیه سازی کرد. این دستکش‌ها این امکان را فراهم می‌کند که کودکان دیجیتال را مانند یک کودک واقعی در آغوش بگیرید، غذا دهید و بازی کنید.»

به گفته این متخصص هوش مصنوعی، ما در حال حاضر در راه نسلی از تاماگوچی ها هستیم که برای والدین خود واقعی هستند و با هزینه کم در دسترس خواهند بود.

نگران راه رفتن سگ نباشید.  بچه مجازی داره میاد!

به گزارش دیلی میل به نقل از کمبل، کودکان مجازی احتمالاً با استفاده از یادگیری ماشینی پیشرفته چهره و بدن واقعی خواهند داشت و قادر خواهند بود والدین خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل صدا و فناوری ردیابی چهره تشخیص دهند و به آنها پاسخ دهند. والدین حتی می توانند در محیط های دیجیتالی مانند پارک یا اتاق نشیمن با آنها تعامل داشته باشند. سرعت رشد کودک یکی از مواردی است که والدین می توانند انتخاب کنند و همچنین شنیدن صدای خنده یا گریه نوزاد.

تست مفهومی کودک مجازی در حال حاضر در حال انجام است. BabyX (BabyX) نام پروژه آزمایشی شرکت نیوزلندی Soul Machines (Soul Machines) است که سعی دارد شباهت های بیشتری بین هوش مصنوعی و انسان ایجاد کند تا تعامل با این پدیده را برای افراد جذاب تر کند.