نوراللهی: در پرسپولیس یک سری بی خبری از نزدیک احساس کردم/ کار تیم ملی در این شرایط سخت است


نوراللهی: در پرسپولیس یک سری بی خبری از نزدیک احساس کردم/ کار تیم ملی در این شرایط سخت است

هافبک ایرانی شباب الاهلی درباره شرایط فعلی خود صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی بازیکن امسال شباب الاهلی امارات و تیم ملی ایران در گفتگو با برنامه فوتبال برتر ابتدا درباره وضعیتش در امارات گفت: الان بهتر است. فکر می کنم از ۲۶ بازی لیگ در ۲۲، ۲۳ بازی توانستم بازی کنم اما در آسیا فرصت کمتری داشتم چون ۱۰ بازیکن خارجی داشتیم.


وی درباره شرایطش در پرسپولیس و جدایی از تیم محبوبش بیان کرد: در پرسپولیس از نزدیک یک سری بی خبری را احساس کردم اما در هشت سالی که حضور داشتم بی توجهی کردم. اگرچه می‌دانستم افرادی هستند که بیشتر تلاش می‌کنند و حقوق بیشتری دارند، اما واقعاً اهمیتی نمی‌دهند. هنوز هم افرادی هستند که سال ها در تیم حضور دارند اما به هدف خود نرسیده اند. توانستم هشت سال آنجا بازی کنم و خیلی چیزها را نادیده بگیرم. خوشبختانه خاطره خوبی در ذهن هواداران ایجاد کرده ام، آنها همیشه در قلب من هستند و امیدوارم حداقل یک بار آنها را خوشحال کنم.


احمد نور در خصوص شرایط تیم ملی گفت: تیم هایی بودند که هزینه زیادی کردند تا تنها در جام جهانی تیم خود را داشته باشند. ایران به جام جهانی رسیده و کار با این امکانات سخت است. ما لژیونرهای خیلی خوبی داریم و از کسی نام نمی برم، در ایران هم بازیکنان خوبی دارم. از کادری که در شرایط سخت تیم را تحویل گرفتند، صددرصد راضی هستیم. شاید بگویند با عراق و بحرین بازی کردی، اما با این شرایط جوی و فشار، خیلی سخت بود.


وی در خصوص شانس ایران برای صعود به مرحله گروهی جام جهانی گفت: انشالله ما می توانیم، انسان با امید زندگی کند و بچه ها همیشه معتقد باشند که می توانیم به مرحله بعد برویم یا نه؟ اما واقعاً امکانات خوبی به ما نداده اند. به هر حال فوتبال است و توپ می چرخد ​​و امیدوارم به نفع ما بچرخد.


انتهای پیام/