نمایندگان کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان حریفان خود را مشخص کردند


به گزارش وانانیوز،

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

پیام احمدی در وزن ۴۵ کیلوگرم باید در دور نخست با پاتل از هند مبارزه کند. در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف کشتی گیر قرقیزستانی می رود. ۱۴ نفر در این وزن وزن کردند.

در وزن ۴۸ کیلوگرم علی احمدی وفا در دور نخست به مصاف گالستیان از ارمنستان می رود که در صورت پیروزی به مصاف برنده استونی و قزاقستان می رود. در این وزن ۱۴ نفر حضور دارند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم محمد غلامی در دور نخست باید با بکیموف از قزاقستان مبارزه کند. ۲۱ نفر در این وزن وزن کردند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد کمالی در دور نخست به مصاف چوبنکو از اوکراین می رود. در صورت پیروزی در دور دوم به مصاف سورمانیدزه از گرجستان می رود. ۱۹ نفر در این وزن وزن کردند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابوالفضل میرشکار در دور نخست باید با ویسوکزانسی از لهستان مبارزه کند. در صورت پیروزی حریف مامالادزه از گرجستان خواهد بود. ۲۵ نفر در این وزن وزن کردند.

اهورا بویری ایران در وزن ۶۵ کیلوگرم به مصاف عبدیخادیر قزاقستان می رود. در صورت پیروزی در دور بعد با برنده ازبکستان و مولداوی روبرو خواهند شد. ۲۸ نفر در آن وزن وزن کردند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم محمد مرادی در دور نخست به مصاف واردرسیان از ارمنستان می رود. او در دور دوم با لنون از فنلاند رقابت خواهد کرد. در این وزن آنها ۲۳ کیلوگرم وزن داشتند.

رضا آذر در وزن ۸۰ کیلوگرم با کایانن فنلاند رقابت می کند. در صورت پیروزی در دور دوم به مصاف استونی خواهد رفت. ۲۶ نفر در این وزن وزن کردند.

در ۹۲ کیلوگرم حمیدرضا کشتکار با گوول از ترکیه مبارزه می کند. در صورت پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی می‌روند و در آنجا با برنده هند و ژاپن روبرو خواهند شد.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم محمد جهانگیری در دور نخست به مصاف پتروف از بلغارستان می رود و در صورت پیروزی باید به مصاف برنده مجارستان و مصر برود. ۱۷ نفر در این وزن وزن کردند.

انتهای پیام/