نتایج و جداول لیگ اروپا در پایان هفته پنجم. صعود قدرتمند فرایبورگ و رئال بتیس


چهره تیم های راه یافته به مرحله مقدماتی لیگ اروپا مشخص شد.

حمایت در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا، رئال بتیس، یونیون سنت ژیلوا بلژیک، فرایبورگ و فرانسه واروس مجارستان موفق شدند حضور خود را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا قطعی کنند. این بدان معناست که آنها نیازی به حضور در پلی آف لیگ اروپا نخواهند داشت و در واقع می توانند بیشتر استراحت کنند. صعود چهار تیم مذکور به مرحله یک هشتم نهایی در حالی است که ادامه ماجراجویی آرسنال، آیندهوون، فنرباغچه، رن، رئال سوسیداد و منچستریونایتد در لیگ اروپا و تنها مقام اول یا دوم در میان آنها قطعی شده است. تیم ها باید در هفته پایانی مشخص شوند.

همانطور که در هفته های گذشته گفته شد، در مرحله گروهی لیگ اروپا، تیم برتر به طور مستقیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند، اما تیم دوم باید در یک بازی به مصاف یکی از تیم های سوم گروه لیگ قهرمانان اروپا برود. خاموش تیم های سوم مرحله گروهی نیز راهی پلی آف قهرمانی کنفرانس می شوند. نتایج و لیست بازی های این هفته را در عکس های زیر مشاهده می کنید.

نتایج هفته پنجم

نتایج بازی های اول
نتایج تاخیری مسابقه

برنامه های مسابقه ای

گروه A: آرسنال شانس خوبی برای صعود مستقیم دارد و آیندهوون در حال حاضر در پلی آف قرار دارد. Bodoglimt و زوریخ نیز در تلاش برای واجد شرایط بودن در کنفرانس هستند.
گروه B: فنرباغچه و رن رقابتی حساس و نزدیک برای صعود فوری یا حضور در پلی آف لیگ اروپا دارند. AAK لارناکا نیز فرصت بسیار خوبی برای شرکت در کنفرانس دارد.
گروه C: رئال بتیس به مرحله یک هشتم نهایی راه یافت. درگیری رودرروی لودوگورتس با رم مشخص می کند که چه کسی به پلی آف لیگ اروپا و دیگری به لیگ کنفرانس اروپا می رود.
گروه D: پیاز سن گیلوا بلژیک به رتبه هجدهم صعود کرد. در حال حاضر پیاز برلین و براگا به ترتیب در پلی آف لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا هستند.
گروه E: رئال سوسیداد در حال حاضر مستقیم و منچستریونایتد در مرحله پلی آف لیگ اروپا هستند. شریف نیز شانس خوبی برای شرکت در کنفرانس دارد.
گروه F: در این گروه پیچیده هنوز چیزی مشخص نیست و هفته پایانی تعیین کننده خواهد بود.
گروه C: فرایبورگ به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد قره باغ کوهستانی و نانت برای حضور در پلی آف لیگ اروپا با هم می جنگند.
گروه H: فرانس واروش به یک شانزدهم نهایی راه یافت. موناکو، ترابزون اسپور و ستاره سرخ همگی شانس حضور در پلی آف لیگ اروپا را دارند.