میکنیوویچ: هیچ کس از لواندوفسکی که پنالتی را از دست داد ناراحت نشد


میکنیوویچ: هیچ کس از لواندوفسکی که پنالتی را از دست داد ناراحت نشد


به گزارش ایلنا، لهستان امشب اولین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ را مقابل مکزیک انجام داد و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.


بهترین موقعیت گلزنی لهستان در این بازی زمانی بود که یک پنالتی برای آن تیم اعلام شد. این پنالتی به دلیل خطا روی روبرت لواندوفسکی توسط بازیکنان مکزیک اعلام شد و این مهاجم لهستانی تیم بارسلونا پشت توپ ایستاد و برخلاف تصور، توپ توسط مدافع مکزیک مهار شد.


البته سرمربی لهستان در پایان بازی به رسانه ها گفت که این پنالتی از دست رفته نباید دلیلی برای حمله به لواندوفسکی باشد و هیچکس در لهستان از دست او ناراحت نیست.


هیچ کس از لواندوفسکی ناراحت نیست. بیایید منصف باشیم


تیمی که در جام جهانی بازی می کند نمی تواند به تساوی بدون گل در بازی رفت راضی باشد. اما هیچ کس از رابرت لواندوفسکی ناراحت نیست. فراموش نکنیم که او تاکنون در بسیاری از مسابقات مهم لهستان چه گل هایی به ثمر رسانده است. در تورنمنت های قبلی بازیکنان بزرگ پنالتی را از دست داده اند.


آنالیز بازی از سوی سرمربی لهستان


بازی خیلی نزدیک بود. سبک بازی حریف باعث شد سبک خاصی را در پیش بگیریم و به تغییرات خاصی فکر کنیم. فکر می کنم از نظر دفاعی خوب بودیم. من به یاد ندارم مکزیک موقعیت های گلزنی زیادی داشته باشد. آن پنالتی شرم آور بود. بعد از آن موقعیت های دیگری پیش آمد که می توانستیم با آرامش بیشتری در محوطه جریمه حریف بازی کنیم.


من با قدرت عربستان سعودی آشنا هستم و بازی آنها را از نزدیک دیده ام. من قبلاً به خبرنگاران گفتم که قدرت عربستان سعودی را در قطر خواهید دید. به همین دلیل بازی عربستان من را شگفت زده نکرد. اما صادقانه بگویم از برد آنها مقابل آرژانتین شگفت زده شدم.


انتهای پیام/