من هم از تصمیم ساپینتو شوکه شدم/ اگر این داستان حقیقت داشته باشد، هر سال ۱۰۰ بازیکن جدید باید تعویض شوند.


به گزارش وانانیوز،

علیرضا رضایی دروازه بان تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت فعلی خود گفت: اتفاقات اخیری که برای من افتاد کمی من و هواداران را نگران کرد و باید توضیحی بدهم. قبل از شروع فصل پیشنهاداتی داشتم که بر هیچکس پوشیده نیست و با محبت هواداران و بحث هایی که پیش آمد تصمیم گرفتم در استقلال بمانم و به فوتبالم کمک کنم. الان نسبت به پارسال دروازه بان کامل تری هستم چون با تمریناتی که داشتم شرایط جدیدتر و بهتری پیدا کردم. اگر در این مدت فرصت بازی داشتم شاید به تیم ملی دعوت می شدم، همانطور که سال گذشته صحبت هایی برای ملی پوش شدن و لژیونر شدنم بود. هم باشگاه و هم هم تیمی هایم می دانند که نسبت به سال گذشته بهتر تمرین می کنم.

وی در مورد کنار گذاشته شدن از لیست ۱۸ نفره بازی مقابل گل گهر سیرجان در هفته هفتم لیگ برتر گفت: این تصمیم سرمربی بود که ما را شوکه کرد اما سرمربی این اختیار را دارد. . هر روز که سر تمرین می روم به خودم نمره می دهم و هر روز کامل تر می شوم. قضاوت من یک قضاوت معقول است و نمی خواهم خودم را در یک نمره انتخابی قرار دهم. من زیاد رسانه‌ها را دنبال نمی‌کنم و از طریق پدرم متوجه شدم که یک سری رسانه برای من وجود دارد که برایم خنده‌دار بود.

رضایی درباره خطاهای فنی ادعایی‌اش در بازی‌های دوستانه که او را از جمع ۱۸ تیم کنار گذاشت، گفت: بستگی دارد اشتباه را چگونه توصیف کنی. به نظر من اشتباهی صورت نگرفت، زیرا بازی دوستانه یک بازی آزمون و خطا است و ما در تاکتیک ها تجدید نظر می کنیم تا نتیجه بگیریم. اگر اشتباهی صورت گرفته چون دوستانه است فکر نمی کنم اتفاق خاصی ایجاد کند، شاید دروازه بان ها در بازی های خیلی مهم اشتباه کنند و دفعه بعد همچنان در تیم باشند. اگر یک دروازه بان اشتباه کند و بازی بعدی اشتباه شود، باید همه دروازه بان ها را بیرون بیاندازیم و هر سال ۱۰۰ دروازه بان جدید جایگزین کنیم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: این اتفاقات برای من عجیب بود. من نسبت به فصل گذشته آمادگی بیشتری دارم و ساپیدو به من گفت که به تو ایمان دارد و دروازه بان بزرگی خواهی شد و به من توصیه و انگیزه می دهد. این حقایق ممکن است برای مردم ناراحت کننده باشد، اما برای من بی ربط است. صحبت های زیادی در مورد من وجود دارد و من فقط به آقای ساپیدو و تصمیمات او و نوع بازی هایی که تیم های دیگر انجام می دهند نگاه می کنم. با اینکه رسانه ها گفتند دروازه بان سوم شدم، پیشنهادات زیادی داشتم، اما مطمئنم در آینده اتفاقات خوبی خواهد افتاد. وقتی دروازه بانی سابقه حضور در تیم قهرمانی را داشته باشد و فرصت بازی در کنار سیدحسین حسینی و رشید مظاهری را داشته باشد و عملکرد درخشانی داشته باشد، پیشنهاداتی دارد، اما من فقط به آن مسائل نگاه می کنم و از رعایت آن مسائل لذت می برم.

وی افزود: آنچه به نظرم درست است این است که بتوانم تمریناتم را ادامه دهم و آن را به خوبی انجام دهم. من باید طرح تجاری خود را پیش ببرم. گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد عملکرد من وجود دارد، اما من هر شب به خودم امتیاز می‌دهم و از مشاوران درستی استفاده می‌کنم و فقط به بهبود و ارائه یک عملکرد خوب فکر می‌کنم و مطمئن هستم که مردم آن را خواهند دید و امیدوارم سریع‌تر اتفاق بیفتد.

رضایی درباره شرایط این روزهای آبی و قرمزهای پایتخت و دوم جدول لیگ برتر با ۱۴ امتیاز گفت: تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشتیم. استقلال بازیکنان باکیفیت تری دارد و انتظار ما از این تیم بیشتر است. نسبت به پارسال تغییرات زیادی نداشتیم و بازیکنانمان را حفظ کردیم و بازیکنان جدید گرفتیم. امیدوارم این روند رو به رشد و بازی زیبا با نتیجه ادامه پیدا کند. امیدوارم هواداران استقلال که تیم دارند احساس رضایت کنند و هرکسی که به تیم کمک کند بازی کند و به میدان برود. خوشحال می شوم جزو کسانی باشم که می توانند به استقلال و هوادارانش کمک کنند و اگر روزی بفهمم که نمی توانم این کار را انجام دهم، یک روز هم اینجا نمی مانم زیرا حدود ۴۰ میلیون هوادار استقلال منتظر هستند. موفقیت استقلال من به عنوان فردی که از او به عنوان پایتخت باشگاه استقلال یاد می شود وظیفه مهمتر از پاسخگویی به شایعات است و این بحث ها به دلیل نگرانی هواداران بود. در شرایط خوبی هستم و منتظر فرصتی هستم تا هواداران را خوشحال کنم.