معرفی سه خرید جدید استقلال قبل از شروع تمرین


به گزارش وانانیوز،

بیش از یک ماه از شروع نقل و انتقالات تابستانی می گذرد، تیم های زیادی خریدهای بزرگ خود را انجام داده اند.

استقلالی ها اگرچه دیرتر از حد انتظار وارد بازار نقل و انتقالات بازیکن شدند، اما در این زمینه حرکت های مثبتی انجام داده و چند بازیکن را به خدمت گرفتند و با چند بازیکن دیگر تمدید کردند. تا جایی که امروز نمی توان گفت آبی های پایتخت در نقل و انتقالات عقب هستند.

آبی ها تاکنون به صورت رسمی با سجاد شهباززاده، رضا میرزایی، امید حامدی فر و محمدحسین زواره ای قرارداد امضا کرده و با ۴ بازیکن که رافائل سیلوا، مهدی مهدی پور، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی هستند، قرارداد خود را تمدید کردند.

نام های زیادی از اطراف این تیم به گوش می رسد و با برخی از آنها مذاکراتی صورت گرفته تا جایی که برخی از این بازیکنان را می توان بازیکنان آزاد فصل آینده دانست.

اولین تمرین آبی ها با حضور سرمربی جدید این تیم روز شنبه در مجموعه ورزشی اینگلبال برگزار می شود و یکی از برنامه های مدیران استقلال قبل از شروع تمرین، قطعی شدن حضور ۳ چهره آشنا اما جدید است. در این تیم و برای انجام اولین جلسه تمرینی با حضور این ۳. بازیکن است

کاوه رضایی، محمد نادری و محمد محبی بازیکنان جدیدی هستند که مذاکراتشان با آبی ها از مدت ها قبل آغاز شده و روند آن مذاکرات کاملا مثبت بوده و به احتمال زیاد این نفرات تا قبل از اولین جلسه تمرین قطعی خواهند شد. از Blues.LT است.