مشکل بزرگ تهران این است که فقط ۲ ورزشگاه آماده میزبانی لیگ برتر است


به گزارش وانانیوز،

عباس تیموری درباره آخرین وضعیت ورزشگاه های تهران که میزبان بیست و دومین دوره لیگ برتر است، در فاصله ۱۵ روز مانده به آغاز این رویداد، گفت: تکلیف دو ورزشگاه تختی و شهرده شهر قدس هنوز از سوی باشگاه قدس مشخص نشده است. مسئول آنها سال گذشته به دلیل کمبود زمین مشکلات زیادی در برگزاری بازی ها داشتیم و به نظر می رسد امسال نیز ادامه داشته باشد. سه تیم تهرانی پیکان، هوادار و سایپا پارسال از فلایر استفاده کردند. نساجی در چند هفته اخیر بازی های خود را در این زمین انجام داد و به همین دلیل فشار زیادی روی چمن این زمین وارد شد و کیفیت خود را از دست داد.

وی افزود: ورزشگاه شهدای شهر قدس دو سال است که از رقابت خارج شده است در حالی که شهرداری این شهر نتوانسته است آن را به چرخه بازی بازگرداند، مانند ورزشگاه تختی که ۳ تا ۴ سال است خارج از رقابت بوده است. . و در حال بازسازی است. امیدوار نیستیم این دو ورزشگاه به نیم فصل اول لیگ برسند و با این شرایط تیم های تهرانی برای آماده سازی ورزشگاه بسیار مشکل دارند.

دبیر باشگاه فوتبال تهران افزود: در حال حاضر فقط دو ورزشگاه آزادی و شهید دستگردی داریم ضمن اینکه چهار تیم لیگ برتری هم داریم و این محدودیت ها ما را با مشکلات زیادی مواجه کرده است. ما خیلی پیگیر بودیم و من خودم جلسات زیادی با شهرداری شهرقدس و باشگاه پیکان داشتم تا حداقل ورزشگاه شهدا آماده شود اما کاری انجام نشد. امیدوارم مسئولان بیشتر به این موضوع فکر کنند زیرا این وضعیت چندان زیبا نیست که پایتخت برای این فصل فقط دو ورزشگاه داشته باشد.

انتهای پیام