مشاوره حقوقی خود را از وکلای مساجد دریافت کنید


به گزارش شفاف، مرکز امور وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در قالب «طرح یک مسجد، یک وکیل»، دفتر خدماتی را با حضور وکلا و کارشناسان رسمی کانون در مساجد تهران دایر کرده است. .

شهروندانی که نیاز به مشاوره حقوقی از وکلا و کارشناسان رسمی دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز امور وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه می توانند از فعالیت دفتر خدمات رسانی در مساجد مناطق مختلف تهران مطلع شده و رایگان دریافت کنند. مشاوره حقوقی .

رئیس جمهور، معاونان، وکلا و کارشناسان رسمی مرکز حقوقی، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در این دفاتر خدماتی حضور فعال دارند و به شهروندان مشاوره حقوقی رایگان ارائه می کنند.

پیش از این حسن عبدالیان پور، رئیس مرکز امور وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در جمع خبرنگاران رسانه ها از راه اندازی بیش از ۳۰۰ میز خدمت در مساجد تهران به منظور ارائه خدمات رایگان حقوقی و مشاوره از وکلا و کارشناسان رسمی خبر داده بود.

من باید بگویم؛ این اقدام مرکز امور وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه خارج از خدمات حقوقی رایگان بوده که طبق قانون برای این نهاد حقوقی تعهدی تلقی می شود.

مرکز امور وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در اطلاعیه قبلی اعلام کرد؛ ۳۱ هزار وکلای کانون وکلای دادگستری طی دو سال بیش از ۲ میلیون خدمات حقوقی رایگان در سراسر کشور ارائه کردند.

انتهای پیام/