مرادمند: دنبال طرحی بودند که آرامش مربی ما را بر هم بزنند


محمدحسین مرادمد درباره حواشی ایجاد شده در بازی استقلال با گل گهر گفت: بازی بسیار سختی داشتیم. گل گهر تیم خوب و منسجمی است و از نظر فنی فوتبال خوبی بازی می کند چون مربی خوبی دارد. کادرفنی استقلال به خوبی حریفان را آنالیز کرد و می دانستیم که چگونه مقابل آنها بازی کنیم. به نظر من استقلال بسیار دقیق و تاکتیکی بازی کرد و شایسته کسب ۳ امتیاز بود. من برای این برد بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.”

او درباره اتفاقات دقایق پایانی آن بازی گفت: صحنه ای که داور اعلام پنالتی کرد، صددرصد درست بود. از روی نیمکت به نظر می رسید که خطا در داخل محوطه جریمه بوده و همه کارشناسان آن را تایید کردند. بلافاصله پس از تصمیم داور، نیمکت نشینان گل گهر از روی نیمکت خود به سمت دیگر زمین به سمت داور و کمک داور رفتند و با صدای بلند اعتراض کردند. بازی برای دقایقی متوقف شد اما نیمکت نشینان گل گهر نقطه کرنر را ترک نکردند و سپس مقابل محوطه فنی و مربی ما به اعتراض ادامه دادند.

مرادمند ادامه داد: شنیدم بین دنیا مربی تیم گل گهر به داور گفت که ساپینتو به پرتغالی فحش می دهد نیمه اول را با یک گل برده بودیم و صحنه خاصی نبود که ساپینتو بخواهد اعتراض کند. در این بازی سرمربی ما بیشتر بازی را روی صندلی خود می نشست و به ندرت به کنار می آمد و در دقایق پایانی که بازی مساوی بود پنالتی گرفتیم و در آستانه برد بودیم و دلیلی برای ما وجود ندارد. به نظر من آقایان باخت خود را با این حرف ها و حرکات توجیه می کنند و می خواهند افکار عمومی را به حاشیه برانند، مربی گل گهر قبل از زدن پنالتی ادعای دروغ خود را تکرار کرد و به داور گفت که ساپینتو به پرتغالی حرف زده است، به همین دلیل داور مربی ما را اخراج کرد و گفت: فکر می کنم آنها به دنبال برنامه ای برای برهم زدن آرامش مربی ما بودند، در حالی که از تصاویر تلویزیونی مشخص است که ساپیندو آرام بود و بیشتر بازی را روی نیمکت نشست.

مدافع استقلال در پایان گفت: در واقع علت ازدحام جمعیت در پایان بازی چالش نیمکت نشینان گل گهر بود و اعتراضات بلند آنها به داور و حضور آنها در محوطه فنی ما جو را به هم ریخت. پنالتی کاملا درست بود و از ارزش پیروزی استقلال با این کارها کم نمی شود.