مدیر برنامه طارمی از بازگشت کی روش خوشحال است


مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم پورتو پرتغال یکی از حریفان ادامه کار دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی بود. طارمی به همراه برخی دیگر از ملی پوشان از جمله کریم انصاری فرد، احسان حاج شفیع و علیرضا جهانبهس با انتشار پیام هایی به انتقاد از اسکوچیچ پرداخت و نسبت به بازیکنان حامی این مربی کروات موضع گیری کرد.

طارمی در ادامه از برگزاری اردوی تیم ملی در قطر و شرایط برگزاری این اردو انتقاد کرد تا به نوعی وضعیت مدیریتی این تیم به رهبری اسکوچیچ را زیر سوال ببرد.

از دیگر اقدامات طارمی و ملی پوشان نسبت به اسکوچیچ حمایت از مهدی تاج در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال بود. شخصی که به صراحت گفته بود در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور به دنبال بازگرداندن کی راس خواهد بود و با این برنامه حمایت بازیکنان کی روش را جلب کرد.

طارمی و دوستانش در کنسرت و همزمان با موضوع حمایت از مهدی تاج و عدم مداخله سیاسیون در انتخابات فدراسیون پیامی دادند تا برای ترمیم کی روش تا آخر راه بروند.

در نهایت با انتخاب تاج به عنوان سرپرست فدراسیون، اسکوچیچ از سمت خود برکنار شد و کارلوس کی روش به جای او انتخاب شد. با وجود اینکه هواداران طارمی و کی روش به صورت رسمی نسبت به این انتقال واکنش نشان نداده اند، اما مشخص می شود که از بازگشت سرمربی پرتغالی خوشحال و راضی هستند.

شاید گویای این رضایت اظهارات اخیر علیرضا نیکومنش کارگردان برنامه طارمی باشد. نیکومانس در گفتگوی اخیر خود با روزنامه رکورد ضمن حمایت از طارمی پس از اخراجش در دیدار مقابل اتلتیکو مادرید به انتخاب کوروش در تیم ملی ایران نیز اشاره کرد که شاید پست ملی ایران نیز باشد.

نیکومانس در پاسخ به سوالی درباره بازگشت کی روش به ایران گفت: این می تواند برای تیم خیلی خوب باشد زیرا کی روش فردی است که نسل فعلی بازیکنان ایران را عمیقا و برای مدت طولانی می شناسد.