مخلوط کردن مفهوم آل جیمز میلنر: جرارد بهتر از فوتبالیستی بود کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی ورزشی کردم


ترکیب ایده آل جیمز میلنر: جرارد بهترین فوتبالیستی بود که تا به حال بازی کردم

جیمز میلنر، کاپیتان لیورپول – کدام ممکن است برای لیدز، نیوکاسل، استون ویلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید منچستر سیتی ورزشی کرده است – مخلوط کردن مفهوم آلی اجتناب کرده اند هم تیمی های قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاری را انواع می تدریجی. همراه خود این جاری محمد صلاح جایی ندارد!


به گزارش ایلنا، جیمز میلنر بیش اجتناب کرده اند ۸۰۰ ورزشی در دوران ماهر شخصی انجام داده است کدام ممکن است در سن ۱۶ سالگی اجتناب کرده اند لیدز آغاز کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ سال بعد به این ورزشی شکسته نشده داد. او {در این} بین برای نیوکاسل، استون ویلا، منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول ورزشی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین جام اجتناب کرده اند جمله سه لیگ برتر، ۲ جام اتحادیه، عالی جام حذفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیگ قهرمانان اروپا را به کف دست آورد.


مشاوران فورفورتو همراه خود او صحبت کردند به همان اندازه بفهمند {چه کسی} همراه خود تیمش در ترکیبی یازده نیروی کار برتر قرار دارد…


آهنگسازی درست جیمز میلنر


دروازه بان: آلیسون بیکر


نایجل مارتین اجتناب کرده اند لیدز قطعا بهتر از دروازه بانی بود کدام ممکن است همراه خود او ورزشی کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو هارت در منچستر سیتی a فوق العاده بود. با این حال آلیسون همه عامل را برده است. تکل عالی نیروی کار جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورود به ۱ ملت جدید سرراست نیست، با این حال اجتناب کرده اند ما نیروی کار بزرگی مونتاژ. هرچند به سختی بیشتر است. {همه ما} اجتناب کرده اند بودن همراه با او اجتناب می کنیم!


سمت راست: ترنت الکساندر-آرنولد


گری عمومی، لوک یانگ، میکا ریچاردز، گلن جانسون: همه مدافعان راست برتر هستند، با این حال من می خواهم می بینم کدام ممکن است ترنت به ۱ فوتبالیست عظیم تغییر تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است است کدام ممکن است او را بر ۴ شرکت کننده تولید دیگری ترجیح می دهند. آنچه او به کف دست معرفی شده است است فوق العاده دیدنی است.


میانه: جاناتان وودگیت


وودی در لیدز برجسته بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه {به دلیل} مصدومیت بدشانس بود، با این حال در گذشته اجتناب کرده اند آن همه می دانستیم کدام ممکن است او عالی فوق ستاره است.


مدافع مرکزی: ویرجیل فن دایک


او عالی شرکت کننده دقیق است. پا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمان او روی توپ برتر است. او عمیق ترین صدایی را دارد کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی شنیده ام با این حال وقتی آن را می شنوید می فهمید کدام ممکن است همه عامل خوشایند است!


حفاظت چپ: اشلی کول


وینگر گروه جهانی من می خواهم همراه خود او برای انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقابل او ورزشی کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید او در تمام ورزشی حمله کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت کرد. اشلی بهتر از فوتبالیست بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه وقت کاری را انجام می داد کدام ممکن است اجتناب کرده اند او پیش بینی می سر خورد.


هافبک: داوید سیلوا


همراه خود او همه وقت سنگینی پاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل چیزهایی بود کدام ممکن است {هیچ کس} عکس نمی توانست انجام دهد. با این حال او علاوه بر این عاشق تکل زدن بود! دیوید می‌توانست همراه خود سه پاس گل توسط خودم ورزشی تدریجی، با این حال اگر توپ را می‌برد، اوضاع به هم می‌خورد. سپس می گوید: حرکت مرا دیدی؟! سیلوا خیلی بامزه بود


هافبک: استیون جرارد


بهتر از شرکت کننده همه جانبه ای کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی ورزشی کرده ام: پای چپ، پای راست، ضربه بالا، شوت، حفاظت. “در نظر گرفته شده کردن به آن است دلهره آور است است، از می توانید در هر جایی همراه خود او ورزشی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید او برتر بود.”


هافبک: فرانک لمپارد


“انواع گل هایی کدام ممکن است فرانک اجتناب کرده اند جاده میانی به ثمر رسانده است او را به نیروی کار می آورد – ما راهی برای کروی هم انتقال او را انتخاب کنید و انتخاب کنید استیو پیدا خواهیم کرد! می توانم بگویم لمپارد معلم خوبی {خواهد بود}، از چشم انداز او شناخته شده به عنوان عالی شرکت کننده همه وقت غیرقابل ارزیابی {بوده است}.”


مهاجم راست: روبرتو فیرمینو


میلنر ذکر شد: “فوتبالیستی کدام ممکن است اینطور نیست. او واقعاً دردسرساز واقعاً کار می کند، می خندد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاری را کدام ممکن است به او مشاوره تبدیل می شود انجام می دهد. کار او با بیرون توپ مشخص است، با این حال قابلیت او {برای قرار دادن} توپ در پایش مشخص است.” “در نیروی کار من می خواهم.”


هافبک: آلن شیرر


آلن برای گلزنی اقامت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آن بهتر از بود. وقتی به تمام گیمرها بزرگی در نظر گرفته شده می کنید کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان بازنشستگی او را تعقیب کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادامه دارد رکورد گلزنی در لیگ برتر دارند، اجتناب کرده اند او به خاطر برجسته بودنش احترام می کنید.


مهاجم چپ: سرخیو آگوئرو


من می خواهم توپی را به یاد می‌آورم کدام ممکن است در جریان مصدومیت مقابل کوئینز پارک، روزی کدام ممکن است منچسترسیتی قهرمان لیگ در سال ۲۰۱۲ شد، به کف دست سرجیو افتاد. برای من می خواهم دردسرساز بود کدام ممکن است ببینم او چقدر خوش چشم انداز است، از وقتی او را به عقب کشیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخص شدم ضربه می زند، a فوق العاده بود.»


معلم: یارگن کلوپ


“من می خواهم در انواع عالی رئیس خوشایند نیستم، او ناراحت احتمالاً خواهد بود. تری وانبالز در ورزشی اول به من می خواهم آموزش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم شد. یورگن دردسرساز است، با این حال ممکن است آنچه را کدام ممکن است می بینید بدست آمده می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود او کار می کنید. این لذت بخش است.”


IMG_20220322_093855_551


انتهای پیام/