ما قدرت تیم ملی ایران را به تمام دنیا نشان دادیم


به گزارش وانانیوز،

سعید عزت اللهی پس از پیروزی دو بر صفر تیم ملی ایران بر ولز در دومین بازی خود در گروه B. جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: ابتدا از همه و شما تشکر می کنم که امروز برای حضور در تیم ملی وقت گذاشتید. خدا رو شکر جلوی شما سیاه نشدیم. اول از همه این برد را به افرادی که در زمین حضور داشتند و به شما تقدیم می کنم و امیدوارم باعث افتخار شما باشیم.

وی درباره جو خوبی که امروز در ورزشگاه وجود داشت، گفت: هر وقت همه کنار هم بودیم قدرت تیم ملی ایران را به همه دنیا نشان دادیم. بازی قبلی یک اتفاق بود. به لطف خدا توانستیم به ایرانیان احساس غرور بدهیم تا امروز در سراسر جهان احساس غرور کنند. از آنجایی که امروز دنیا چیزی روی آن باقی نگذاشته است، ما اینجا هستیم تا با تمام وجودمان بازی کنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به اینکه بازیکنان تیم ایران پس از شکست مقابل انگلیس دور هم جمع شدند و حلقه اتحاد تشکیل دادند و به نظر می رسد این موضوع روی روحیه آنها تاثیر گذاشته است، گفت: قطعا خیلی خوب بود. مهم.” زمان کمی داشتیم و باید ابتدا از نظر روحی ریکاوری کنیم. خدا را شکر همه بچه ها با هم متحد شدند و امروز تیم اصلی ایران و فعل خواستن را نشان دادیم.

انتهای پیام/