لیگ قهرمانان آسیا| امید صعود سپاهان همراه خود شکست با کیفیت صنعتی مقابل الدحیل عصبانی شد/ عصر سیاه مدافعان طلایی‌پوش


به گزارش وانانیوز، 

گروه‌های سپاهان ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید الدحیل قطر اجتناب کرده اند ساعت ۲۱:۴۵ امشب (سه‌شنبه – به وقت ایران) در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲، در ورزشگاه ملک عبدالله شهر بریده عربستان مقابل هم صف‌آرایی کردند کدام ممکن است {در این} ورزشی الدحیل به شیوع ۵ بر ۲ کف دست کشف شد.

مایکل اولونگا در دقیقه ۱۰ سودآور به گلزنی شد، با این حال محمد نژادمهدی در دقیقه ۲۰ گل جذب می کند را برای سپاهان به ثمر رساند. در یکپارچه نیمه اول، اولونگا در دقیقه ۳۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادمیلسون جونیور در دقیقه ۴۱ دروازه شاگردان نویدکیا را گشودند. فرجانی ساسی هم در دقیقه ۵۰ گل چهارم الدحیل را وارد دروازه سپاهان کرد به همان اندازه تیر خلاص را به امید صعود مشاور کشورمان شلیک تنبل.

سروش رفیعی در دقیقه ۸۲ یکی اجتناب کرده اند گل‌های الدحیل را جبران کرد، با این حال این گل نوک اتفاقات مهم مسابقه الدحیل – سپاهان نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جونیور گل دوم خودش را در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند. مدافعان سپاهان کدام ممکن است عصر پُراشتباهی را پایین اوج گذاشتند، در صحنه گل پنجم مشاور قطر تنها نظاره‌گر حرکت ادمیلسون بودند. 

همراه خود این نتیجه، سپاهان همراه خود هفت امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ملاحظه به شرایط ضعیف‌تر نسبت به التعاون در ورزشی رو در رو، در جایگاه سوم جدول گروه D قرار گرفت به همان اندازه اجتناب کرده اند صعود به حداقل یک هشتم بسته شدن بازبماند. به این انجمن فلز تنها مشاور کشورمان در ترکیبی ۱۶ گروه پایانی لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود. الدحیل هم همراه خود ۱۵ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌عنوان صدرنشین گروه D راهی مرحله حذفی شد.

محمد موسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاصم مادیبو اجتناب کرده اند الدحیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیرمحمد محکم‌کار اجتناب کرده اند سپاهان اجتناب کرده اند داور این مسابقه مقوا زرد گرفتند.

التعاون اجتناب کرده اند ساعت ۰۰:۴۵ فردا، در فینال دیدار گروه D لیگ قهرمانان به مصاف پاختاکور ازبکستان می‌رود.

جدول کلاس‌بندی گروه D لیگ قهرمانان آسیا به رئوس مطالب زیر است:

تیم فوتبال سپاهان اصفهان , لیگ قهرمانان آسیا ,

انتهای پیام/