لیگ فوتبال بانوان از اواسط مهر آغاز می شود/ کار هاتون بام در آسیا سخت است


به گزارش وانانیوز،

گلاره نظامی گفت: پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر بانوان از نیمه دوم مهرماه ۱۴۰۱ با حضور ۱۲ تیم آغاز می شود. دو تیم بادرود تهرانی و ایساتیس کاران فارس به لیگ برتر اضافه شدند و تیم های ملی شهرکرد و سرگل بوشهر نیز از لیگ برتر جدا شدند.

درباره شرایط تیم سرگل بوشهر گفت: این تیم به دلیل عدم شرکت در دو مسابقه متوالی طبق مقررات به دو رده پایین سقوط کرد و امسال باید در لیگ دسته دوم به میدان برود.

رئیس کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتبال ضمن تاکید بر ارتقای لیگ های فوتبال بانوان گفت: در سال های اخیر موفق شده ایم مسابقات لیگ را در سه رده لیگ برتر، دسته یک و دسته ب ارتقا دهیم و در پایان شهریور ماه مسابقات قهرمانی رده سنی جوانان

وی ادامه داد: قبل از کرونا لیگ جوانان را در یک منطقه راه اندازی کرده بودیم، اما به دلیل شرایط ناشی از کرونا و شرایط حساس سنی نوجوانان، مسابقات تعطیل شد و طبق برنامه ای که از قبل داشتیم همه را معرفی کردیم. رده های سنی تیم هایی در فوتبال داشته باشیم از طرفی پیش بینی می کنم ۲۰ استان برای حضور در بازی های جوانان اعلام آمادگی کنند.

ناظمی درباره وضعیت تیم خاتون بم در مسابقات جام باشگاه های آسیا گفت: کار تیم خاتون بم سخت تر است زیرا بازی ها در دو گروه برگزار می شود اما می دانم نماینده خوبی در این رقابت ها خواهیم داشت و می توانیم پیروز شویم. قهرمانی مسابقات جام باشگاه های آسیا در آینده. برای پیدا کردن

انتهای پیام/