لژیونر ایرانی مقابل تیم مورینیو روی نیمکت می نشیند


به گزارش وانانیوز،

پیام فراسیم سال گذشته که از سپاهان به پورتیموننسه پرتغال رفت، فصل گذشته شرایط ایده آلی در این باشگاه نداشت و تنها در دو بازی لیگ برتر و سه بازی جام حذفی به میدان رفت، در حالی که هفته های دیگر نیمکت نشین یا خارج از زمین بود. لیست، اما با او امیدوار بود که وضعیت او در سال جدید بهبود یابد.

این دروازه بان که به دلیل نبود شرایط بازی در لیگ برتر پرتغال در لیست اصلی تیم ملی غایب بود و در لیست ذخیره قرار داشت، امسال و علیرغم شهرت حضور در ایران تصمیم گرفته دیگر به ایران بازگردد. تیم هایی مانند فولاد، او در پورتیموننسه ماند تا منتظر فرصتی برای بازی باشد

وی ابراز امیدواری کرد که در فصل ۲۰۲۲-۲۳ با جدایی دروازه بان اول فصل گذشته تیمش شانس حضور در این تیم و شماره یک پورتیموننسه را داشته باشد اما به نظر می رسد امسال مطابق میل او پیش نخواهد رفت. و آن دروازه بان ایرانی احتمالا توسط یک دروازه بان ژاپنی نیمکت نشین خواهد شد.

دروازه بان ایرانی پورتیموننسه در نیمه دوم این شانس را داشت تا در دو بازی از چهار بازی تدارکاتی تیمش مقابل موناکو، فرانسه و پورتو به میدان برود.

تیم فوتبال پورتیموننسه شب گذشته در چهارمین دیدار تدارکاتی فصل به مصاف رم، ایتالیا و شاگردان ژوزه مورینیو رفت و در هر دو نیمه برخلاف دو دروازه بان دیگر تیمش، پیام فرصت بازی پیدا نکرد و در بازی رفت. نیمکت تا آخر

از سوی دیگر منابع خبری منتسب به پورتیموننسه نیز در روزهای اخیر گزارش داده اند که عملکرد کوسوکه ناکامورا دروازه بان ژاپنی در دیدارهای تدارکاتی قابل قبول بوده و او می تواند سرمایه قابل اعتمادی برای سرمربی این تیم در فصل جدید باشد. .