لاوروف: غرب در امتحان شده {است تا} اوکراین را به افغانستان دوم تغییر تدریجی


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه روز چهارشنبه ذکر شد: غرب در امتحان شده است اوکراین را به افغانستان دوم تغییر تدریجی.

وی در دیدار همراه خود مخدوم شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان ذکر شد: «افرادی که امتحان شده کردند افغانستان را وسط پوشش جهانی قرار دهند، اکنون در تلاشند به همان اندازه افغانستان را متفاوت اوکراین کنند».

وزیر خارجه روسیه روز چهارشنبه ذکر شد کدام ممکن است پکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکو {به سمت} نظم جهانی عادلانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندجانبه حرکت می کنند.

او به همتای زبان چینی شخصی وانگ یی ذکر شد: «ما در جاری گذراندن مرحله فوق العاده خطرناکی در گذشته تاریخی روابط بین‌الملل هستیم.

وی افزود: من می خواهم معتقدم کدام ممکن است به دلیل وضعیت بین‌المللی به طرز چشمگیری شفاف‌تر خواهد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما به در کنار خواهید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کشورهای همفکر {به سمت} نظم جهانی تعدادی از قطبی، عادلانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دموکراتیک حرکت خواهیم کرد.

وزیر خارجه روسیه برای نمایندگی در سومین نشست دانستن درباره افغانستان همراه خود حضور نمایندگان آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاکستان برای خوب بازدید ۲ روزه وارد چین شده بود.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول توصیه دهید