لامردی ها در ازدواج آسان پیشروی می کنند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید محمد جواد اسدی در خطبه نماز جمعه امروز ضمن گرامیداشت سالروز ازدواج امیرالمومنین علی (علیه السلام) و حضرت زهرا (سلام الله علیها) بر موانع پیش رو تاکید کرد. ازدواج جوانان این شهر باید حذف شود. و می گویند: شهر ما همیشه در این عرصه خوش درخشیده و از امروز هم خواهد درخشید.

وی گفت: مردم ما در رابطه با طرح ازدواج آسان توسط گروه های خیریه برای کمک به زوج های جوان الحمدلله به نتایج خوبی دست یافته اند.

وی تصریح کرد: از جمله برگزارکنندگان جشن عروسی آسان و اهدای جهیزیه توسط گروه های جهادی، خیریه و دولتی است که دست به دست هم دادند و این مهم را رقم زدند. است با تشکر.

ادامه تسلیت شهادت امام باقر(ع)ONE) وی گفت: این امام عزیز برای تحقق شریعت اسلام تلاش زیادی کردند و ما امروز جان خود را مدیون جانفشانی های این امام هستیم.

او در نزد امام باقر(ع) به بالاترین مراتب کمال رسید.ONE) وی خاطرنشان کرد و گفت: باید عالم دین باشیم و دین را به خوبی درک کنیم و از آن عبور نکنیم و به حداقل ها بسنده کنیم.

وی راه دوم کمال را صبر در مشکلات و مشکلات نامید و می گویند: در زندگی باید در ریاضیات و کتاب مهارت داشته باشیم و با تنبلی و بی تدبیری خانواده را رسوا نکنیم، در اداره خانه و کانون خانواده خوب باشیم و در تربیت فرزندان کوشا باشیم که باید بر اساس آنها سه مولفه باشد. آه تو که حضرت فرمودند مخصوصاً نمایانگر بود.

امام جمعه موقت لامرد به ۲۱ تیرماه سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس اشاره کرد. و می گویند: در این حادثه دلخراش ۲۹۰ مسافر و خدمه در این جنایت شهید و بیش از ۵۰ کودک جان باختند.

حجت الاسلام اسدی با نامگذاری هفته پیش رو به عنوان «هفته افشای حقوق بشر آمریکایی» از سوی مقام معظم رهبری به اقدامات ضد انسانی آمریکا در عرصه های مختلف اشاره کرد. و می گویند: در تاریخ آمریکا، ببینید آمریکا کجا به دنبال صلح بوده است، این کشور همیشه دنبال خون و خون بوده است. میکروسکوپی بمباران شده است هیروشیما دختر کوچولومداخله در جنگ فرزند دخترجنگ ویتنام، اشغال پاناما، اشغال افغانستان، اشغال عراق و کشتار یک میلیون عراقی از جنایات حقوق بشری آمریکاست.