قرعه کشی ایران خودرو در آبان ۱۴۰۱ چقدر است؟ + جدول


ایران خودرو ۵ محصول خود را در دومین فروش فوق العاده پاییزه خودرو در سال ۱۴۰۱ روانه بازار کرد تفاوت قیمت این خودروها…

لاطاری ابان ماه 1401 ایران خدور چقدر بهره دارد؟  + جدوللاطاری ابان ماه 1401 ایران خدور چقدر بهره دارد؟  + جدول

ایران خودرو در دومین فروش فوق العاده پاییزه خودرو در سال ۱۴۰۱، ۵ محصول خود را روانه بازار کرد که تفاوت قیمت این خودروها با بازار آزاد به حدی است که خریدار حداقل ۹۴ میلیون دلار سود خواهد داشت.

به گزارش جیب ایران، سی و نهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو از روز گذشته پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز آغاز شد. در طرح اجرا شده از روز گذشته، ۴ محصول پارس سال معمولی و سفارشی، سورن پلاس، ۲۰۷ دستی و اتوماتیک به صورت قرعه کشی عرضه می شود.

در این طرح فروش فوق العاده مانند دفعات قبل تفاوت قیمت کارخانه ای با خودروهای بازار آزاد به حدی است که مشمولان زیادی در این طرح شرکت خواهند کرد و امکان فراتر رفتن از ۵ میلیون شرکت کننده دور از انتظار نیست.

درآمد چند ده میلیونی فروش یکباره

ماجرا از این قرار است که قیمت بازار و کارخانه ۴ محصول عرضه شده در طرح فروش ویژه آبان ۱۴۰۱ ایران خودرو با قیمت آزاد حداقل ۹۴ میلیون دلار متفاوت است. با در نظر گرفتن مهلت سه ماهه برای تحویل این ۴ خودرو، می توان گفت برندگان این دوره مانند دوره های گذشته بین ۳۱ تا ۶۶ میلیون یورو «ماهانه» درآمد خواهند داشت.

قرعه کشی به سبک بازار خودرو

در این طرح فروش فوق العاده قیمت کارخانه پارس بنزینی حدود ۱۶۵ میلیون دلار است. قیمت بازار آزاد این محصول تقریباً ۳۲۰ میلیون دلار است که بیشترین تقاضا و کمترین احتمال برنده شدن برای این محصول و پژو ۲۰۷ دستی خواهد بود.

به احتمال زیاد این خودروها در تاریخ ۱۰ یا ۱۱ نوامبر قرعه کشی می شوند و اسامی برندگان اعلام می شود.

* قیمت ها به میلیون تومان می باشد.