قدردانی هیات مدیره ایران خودرو از راننده تاکسی مورد اعتمادبه گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش ایکوپرس، جعفر سمیعی ظفرکندی مدیر حوزه مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه مراسم قدردانی از غلامحسین بوذرجمهری راننده تاکسی مطمئن گفت: بر اساس مصوبه هیات مدیره گروه صنعتی ایران خودرو به منظور ضمن تشکر و قدردانی از راننده محترم تاکسی، کمک هزینه سفر ایشان و همسرشان به عطات عالیات از محل وجوه شخصی هیئت پرداخت شد.
وی با بیان اینکه رانندگان تاکسی از پرتلاش ترین افراد صنعت حمل و نقل عمومی و مشتریان اصلی صنعت خودرو محسوب می شوند، افزود: گروه صنعتی ایران خودرو در راستای ارج نهادن به رهبری و رفتار خیرخواهانه این شهروند مسئولیت پذیر علاوه بر این برای کمک به او در تحقق آرزوی دیرینه اش، کارت طلایی ویژه هزینه های خدمات پس از فروش تاکسی فعلی را تا زمان بازسازی و تعویض خودرو تامین می کند.
سمیعی با بیان اینکه صنف تاکسیرانی متولی مردم محسوب می شود، تصریح کرد: توجه به این نوع برخورد دوستانه یک اصل اجتناب ناپذیر تلقی می شود و بدون شک ارتقای این نوع از ویژگی های اخلاقی به ارتقای سطح سلامت کمک می کند. سبک زندگی صحیح و سالم در جامعه
غلامحسین بوذرجمهری راننده تاکسی سمند هفته گذشته کیفی حاوی ارز به ارزش حدود پنج میلیارد تورنی را به صاحبش بازگرداند که مورد توجه رسانه ها و اقشار مختلف جامعه قرار گرفت.
وی ۱۳ سال است که راننده تاکسی روآ فعلی است و درخواست تمدید خود را به اتحادیه تاکسیرانی ارائه کرده است و در این راستا گروه صنعتی ایران خودرو تلاش خواهد کرد تا با این راننده برای تمدید تاکسی وی همکاری کند.