طلاق چند میلیارد دلاری همسر سابق جف بزوس + تصویر


ژوئن: مکنزی اسکات، همسر سابق جف بزوس و سومین زن ثروتمند ایالات متحده، هفته گذشته از همسر دومش درخواست طلاق داد. روز خوش (دن جوت) که سال گذشته در کالیفرنیا با او ازدواج کرده بود.

به گزارش روزیاتو؟ مکنزی اسکات، ۵۲ ساله، و دن جوت، معلمی در سیاتل، با رضایت دوجانبه طلاق می گیرند، به این معنی که آنها مجبور نیستند به دادگاه بروند. با وجود ثروت بسیار زیاد خانم اسکات، طلاق این دو احتمالاً امری عادی خواهد بود. اسناد دادگاه نشان می دهد که مکنزی اسکات و دن جوت قرارداد پیش از ازدواج در مورد تقسیم دارایی امضا نکرده اند. با این حال به نظر می رسد این زوج در این مورد به توافق رسیده اند.

طلاق چند میلیارد دلاری همسر سابق جف بزوس

دیوید گلس، وکیلی که پرونده آنها را دیده است اما هیچ یک از طرفین را وکالت نمی کند، می گوید: «طبق قانون واشنگتن، زوج ها می توانند تمام جزئیات طلاق را خودشان بررسی کنند، آن را در یک توافق نامه بنویسند و فقط به دادگاه اجازه دهند که این موضوع بررسی شود. حل شد. و این کاری است که خانم اسکات و آقای جوت انجام داده اند.”

طلاق چند میلیارد دلاری همسر سابق جف بزوس

قانون ایالت واشنگتن به زوج های طلاق اجازه می دهد تا قرارداد جدایی خود را کاملاً خصوصی نگه دارند، و در این مورد، به نظر می رسد اسکات و جوت شرایط جدایی خود را تا زمانی که خودشان تصمیم به افشای این شرایط نداشته باشند، کاملاً حل کرده اند. این توافقنامه جدایی محرمانه باقی خواهد ماند.

طلاق چند میلیارد دلاری همسر سابق جف بزوس

گلس می گوید که صفحه سوم پرونده طلاق اسکات حاوی رضایت نامه ای از جوت است که به طور کامل با جدایی موافقت کرده است، که احتمالاً به روند طلاق کمک می کند تا به آرامی و سریع پیش برود. اگرچه به نظر می رسد طلاق اسکات و جوت دوستانه و توافقی باشد، اما پیش بینی اینکه چقدر طول می کشد تا حکم طلاق صادر شود دشوار است.

گفته می شود اسکات و جوت اولین بار در مدرسه فرزندانش با هم آشنا شدند.

طلاق چند میلیارد دلاری همسر سابق جف بزوس

اسکات با جف بزوس، بنیانگذار آمازون، چهار فرزند دارد. این دو قبل از اعلام جدایی خود در سال ۲۰۱۹ به مدت ۲۵ سال با هم زندگی کردند. اسکات، رمان نویس و بشردوست، پس از طلاقش از بزوس، ۵۸ ساله، درباره تصمیمش برای دادن بیشتر دارایی خود به کسانی که نیاز دارند صحبت کرده است.

طلاق چند میلیارد دلاری همسر سابق جف بزوس

طبق گزارش مجله فوربس، ثروت مکنزی اسکات ۳۴.۹ میلیارد دلار است. اوایل این ماه، او دارایی ۵۵ میلیارد دلاری خود در بورلی هیلز را برای حمایت از بنیاد غیرانتفاعی جامعه کالیفرنیا و کمک های مالی و برنامه های کمک به مهاجران آن اهدا کرد. او همچنین در ماه مارس ۴۳۶ میلیون دلار به یک سازمان بشردوستانه غیرانتفاعی کمک کرد. این تنها بخش کوچکی از کمک های خیریه خانم مکنزی است.