طرز تهیه کلوچه رادولات ۲ مشخص


بسیاری از کلوچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسائل کلوچه های رادولوت یکی اجتناب کرده اند جالب ترین دسرها برای رویداد های خاص معادل تولد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز ولنتاین هستند. این کلوچه ها {به دلیل} رنگ قرمزی کدام ممکن است دارند برای رویداد های عاشقانه فوق العاده ترجیح هستند.

به گزارش ایلنا، بسیاری از کلوچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عامل کلوچه Redolut آنها جالب ترین نوع دسر برای رویداد های خاص معادل تولد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز ولنتاین هستند. این کلوچه ها {به دلیل} رنگ قرمزی کدام ممکن است دارند برای رویداد های عاشقانه فوق العاده ترجیح هستند. عامل کلوچه Redolut می توانید همراه خود ترکیب کردن بیسکویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیزکیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلوچه ردولات مناسب کنید. هر دوی این مانکن چیزکیک شهرت خاص شخصی را دارند. در این متن انجام خواهیم داد طرز تهیه کلوچه ولنتاین در یخچال همراه خود اساس بیسکویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیزکیک را همراه خود اساس کلوچه در فر باز کنید ما تیز کردن خواهیم کرد، علاوه بر این ایده ها مونتاژ آنها را ارائه می دهیم خواهیم ذکر شد.

چرخ دنده اجباری برای تهیه چیزکیک همراه خود اساس کلوچه

چسبناک خامه ای: ۴۵۰ خوب و دنج

خامه تلخ: ۱۱۵ خوب و دنج

خامه با کیفیت صنعتی: ۱/۳ فنجان همراه خود دسته فرانسوی

• شکر: ۱۱۳ خوب و دنج

تخم مرغ: ۲ عدد

وانیل: ۱/۲ قاشق چایخوری

نمک: ۱/۸ قاشق چایخوری (نوک قاشق)

چرخ دنده اجباری برای تهیه چیزکیک همراه خود اساس کلوچه

آرد قنادی هر دو تعدادی از منظوره: ۳۱۰ خوب و دنج

پودر کاکائو: ۲ قاشق غذاخوری

جوش شیرین: ۱ قاشق چایخوری

نمک: ۱ قاشق چایخوری

• شکر: ۳۰۰ خوب و دنج

دوغ هر دو شیر با بیرون چربی: ۱ لیوان دسته فرانسوی

روغن مایع هر دو روغن خالص قنادی: ۲۰۰ میلی لیتر

سرکه سفید: ۱ قاشق چایخوری

تخم مرغ: ۲ عدد

• کره: ۱۱۵ خوب و دنج

وانیل: ۱ قاشق چایخوری

رنگ صورتی خوراکی: به میزان دلخواه

چرخ دنده اجباری برای درخشنده ترین چیزکیک

خامه: ۱/۲ فنجان دسته فرانسوی

• کره: ۱۱۵ خوب و دنج

چسبناک خامه ای: ۴۵۰ خوب و دنج

پودر قند: ۱۶۰ خوب و دنج

وانیل: ۱/۲ قاشق چایخوری

تخته رنده شده شکلاتی: به میزان دلخواه

در همین جا طرز تهیه کلوچه ولنتاین رادولوت همراه خود اساس کلوچه معرفی شده است شده است

مراحل درست کردن چیزکیک ولنتاین با پایه کیک

این محتوا برای حدود ۸ نفر صحیح است با این حال اگر اشخاص حقیقی کمتری می خواهید چیزکیک را همراه خود اساس کلوچه بازخرید کنید مناسب کنید، به طور مساوی کاهش دهید. در حالی کدام ممکن است برای این کار کنار هم قرار دادن تبدیل می شود کلوچه چسبناک ولنتاین صورتی حدود ۹۰ دقیقه اندازه می کشد. زمان پخت حدود ۶۰ دقیقه است. {در این} چیزکیک لایه های کلوچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیزکیک اجتناب کرده اند هم کنار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی هم قرار می گیرند.

مرحله یک: شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک خامه ای را همراه خود همزن بزنید

چون آن است ردیابی کردیم، حتما در گذشته اجتناب کرده اند آغاز کار، چرخ دنده را اجتناب کرده اند در گذشته در دمای اتاق خوب و دنج کنید. فر را روشن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دمای ۱۶۰ سطح سانتیگراد خوب و دنج کنید. در یک واحد کاسه عظیم، شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک خامه ای را به مدت ۲ به همان اندازه ۳ دقیقه همراه خود همزن برقی هم بزنید به همان اندازه یکدست شود.

مرحله ۲: بقیه چرخ دنده چیزکیک ردولو را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همزن ترکیب کردن کنید

سپس تخم مرغ ها را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند هم زدن هر تخم مرغ، هم می زنیم به همان اندازه چرخ دنده یکدست شود. خامه، خامه تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل را به چرخ دنده کاسه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر همراه خود همزن حدود ۲ به همان اندازه ۳ دقیقه کدام ممکن است چرخ دنده تلخ شد هم بزنید. کلوچه چسبناک ولنتاین Redolent دیواره را انتخاب کنید و انتخاب کنید کف قالب تسمه ای به قطر حدود ۲۳ سانتی متر را چرب کنید. قالب را در سینی فر قرار دهید.

مرحله ۳: قالب کمربندی را در فر قرار دهید

بالقوه است چیزکیک Redolat Valentine برای برداشتن حباب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمیز کردن مرحله چیزکیک، موجود در قالب بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کف مرحله را بکوبید. قالب کمربندی را در سینی فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی کاسه کودک نوپا آب همراه با آن قرار دهید به همان اندازه وقتی آن را در فر گذاشتید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب آن تبخیر شد، فضای فر مرطوب نگه دارد. نیم ساعت برای پختن مخمر کلوچه چسبناک Redolute کافی.

مرحله ۴: قالب چیزکیک رادولوت را در یخچال قرار دهید

سپس اجتناب کرده اند سینی فر خارج کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی به سختی خنک شد در یخچال قرار دهید به همان اندازه قالب کمربندی چیزکیک ببندد. قالب را به مدت ۴ به همان اندازه ۵ ساعت در یخچال حفظ کنید.

مرحله ۵: عالی کلوچه ردولات برای اساس چیزکیک مناسب کنید

فر را یک بار دیگر روشن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دما را روی ۱۷۵ سطح ترتیب کنید. ۲ عدد آرد به قطر ۲۰ سانتی متر را چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آردپاشی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید. آرد، جوش شیرین، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر کاکائو را الک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرفی بریزید.

مرحله ششم: چرخ دنده کلوچه را همراه خود همزن بزنید

در ظرفی تولید دیگری کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همزن بزنید به همان اندازه ناخوشایند شود. تخم مرغ ها را یکی یکی همراه خود همزن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند هر بار از جمله چرخ دنده را همراه خود همزن بزنید. دوغ، روغن، سرکه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل را به همین ترتیب اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه یکدست شود.

مرحله ۷: چرخ دنده خشک را {به آرامی} به مایه کلوچه اضافه کنید

چرخ دنده الک شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف ریخته شده را به ترکیب کردن اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آخر رنگ خوراکی را به چرخ دنده اضافه کنید. همه چرخ دنده را انصافاً همراه خود همزن بزنید به همان اندازه یکدست شود. بدون در نظر گرفتن رنگ بیشتری بیشترین استفاده را ببرید، کلوچه ممکن است اصولاً صورتی تبدیل می شود. آرد را در قالبی کدام ممکن است اجتناب کرده اند در گذشته چرب کرده اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب کرده اید بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت نیم ساعت در فر قرار دهید. بعد اجتناب کرده اند پخت کلوچه قالب را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایداری کنید به همان اندازه سرماخوردگی شود.

مرحله ۸: کلوچه چسبناک را کنار هم قرار دادن کنید

{در این} مرحله اجتناب کرده اند طرز تهیه چیزکیک ولنتاین ردولوت، پودر قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل را به در کنار کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک خامه ای در ظرف مناسبی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن کنید. در ظرفی تولید دیگری خامه را به مدت ۵ دقیقه همراه خود همزن انصافاًً هم بزنید. سپس چرخ دنده را در هر ۲ قابلمه ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق به هم زدن یکپارچه دهید به همان اندازه یکدست شود.

مرحله نهم: روی کلوچه خامه بمالید

کلوچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلوچه Redwell را کدام ممکن است مناسب کردید اجتناب کرده اند یخچال بردارید. اجتناب کرده اند هر ۲ قالب خارج کنید. عالی لایه کلوچه را در ظرف سرو قرار دهید. چیزکیک را روی کلوچه قرار دهید. کلوچه دوم را روی چیزکیک قرار دهید. خامه ای را کدام ممکن است مناسب کردید روی چیزکیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراگیر آن بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلوچه را ردولد کنید.

مرحله ۱۰: همراه خود خامه شکلاتی رنده شده بپاشید

شیرینی را روی تخته سفید هر دو اسپرسو ای رنده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه بپاشید. می توانید اجتناب کرده اند تکه های میوه نیز بیشترین استفاده را ببرید. سپس ظرف را به مدت ۲ ساعت در یخچال قرار دهید به همان اندازه انصافاً فریب دادن شود. کلوچه چسبناک ولنتاین صورتی کنار هم قرار دادن سرو کنید.

طرز تهیه کلوچه چوب صورتی همراه خود اساس بیسکویتی

طرز تهیه کیک چوب قرمز با پایه بیسکویتی

چرخ دنده اجباری برای تهیه چیزکیک ردولوت یخچالی با بیرون فر

بیسکویت اوریو: ۲۴ عدد

چسبناک خامه ای: ۲۴۰ خوب و دنج

خامه کنار هم قرار دادن: ۲۴۰ خوب و دنج

خامه تلخ: ۱ لیوان دسته فرانسوی

• کره: ۱/۴ فنجان دسته فرانسوی

عصاره وانیل: ۲ قاشق غذاخوری

• شکر: ۱/۲ فنجان دسته فرانسوی

رتبه صورتی خوراکی: ۲ قاشق غذاخوری

پودر کاکائو: ۲ قاشق غذاخوری

سطوح مناسب کردن چیزکیک رادول ولنتاین همراه خود اساس بیسکویت اوریو

{برای تعمیر} چیزکیک یخچالی Redolat برای ولنتاین همراه خود اساس بیسکویت اوریو ابتدا باید لایه زیرین قالب را مناسب کنید سپس لایه رویی را روی آن قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند کنار هم قرار دادن شدن هر ۲ لایه، هر بار قالب را در یخچال قرار دهید. وقتی چیزکیک جا افتاد، همراه خود خامه تزیین کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

مرحله ۱: کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیسکویت پودر شده را همراه خود هم ترکیب کردن کنید

اولین قدم در طرز تهیه چیزکیک صورتی ولنتاین، پودر کردن بیسکویت های اورئو در غذاساز است. سپس کره را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن کنید. کف را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیواره های قالب کمربندی ۲۳ سانتی را چرب کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق فشار دهید به همان اندازه یکدست شود. قالب را به مدت ۱ ساعت در یخچال قرار دهید.

مرحله ۲: بقیه چرخ دنده را به لایه بیسکویتی کلوچه رودولت اضافه کنید

در یک واحد کاسه، بقیه چرخ دنده را ترکیب کردن کنید. همراه خود خامه تلخ، شکر، پودر کاکائو، عصاره وانیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید همزن رنگ خوراکی انصافاً ترکیب کردن کنید به همان اندازه یکدست شود. قالب را اجتناب کرده اند یخچال خارج کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ریختن این ترکیب کردن روی عالی لایه بیسکویت، آن را تمیز کنید. قالب را به مدت ۴ ساعت در یخچال قرار دهید. بعد اجتناب کرده اند کلوچه چسبناک ولنتاین در یخچال خودتان بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود خامه تزیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

تأمین: ماهنامه کوروش