طرز تهیه شیرینی حاجی بادام


طرز تهیه شیرینی حاجی بادام

شیرینی حاجی بادام شناخته شده به عنوان سوغات یجد شناخته تبدیل می شود، با این حال حاجی بادام خانگی یکی اجتناب کرده اند شیرینی های نوروزی خوش ذوق است کدام ممکن است به سادگی می توانید آن را {در خانه} مناسب کنید.


به گزارش ایلنا، حاجی بادام یکی اجتناب کرده اند دسرهای عادی ایرانی برای نوروز همراه خود پودر بادام تهیه تبدیل می شود. این گودا جایگاه فوق العاده خوبی در بین خانوار های ایرانی دارد. انتخاب طرز تهیه شیرینی حاج بادامی فوق العاده بیش از حد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در شهرهای مختلف ایران به فرآیند ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع مختلف طبخ تبدیل می شود. {در این} مطلب طرز پخت بسیاری از بادام خانگی را ارائه می دهیم آموزش می دهیم.


حاجی بادام یزد میتایی به تذکر سابقه جالبی دارد. خوب قنادی عجیب و غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید معروف یزدی به تماس گرفتن حاج خلیفه به حج گذشت بود. در آن نقطه حج ۶ ماه بازدید کرده بود. وقتی حاج خلیفه همراه خود شیرینی پخته اجتناب کرده اند بازدید بازگشت، مقداری شیرینی بادام برایش باقی مانده بود. در بین مردمان افزایش می یابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این رو حاجی بادام نامیده تبدیل می شود.


شیرینی حاجی بادام یجد


چرخ دنده مورد نیاز برای حاجی بادام یزد
پودر بادام

۱۵۰ خوب و دنج

شکر پودر شده

۳۰۰ خوب و دنج

آرد خوب و دنج

۷۵ خوب و دنج

بازگشت

۱ قاشق غذاخوری

انجام دهید

مربا ۱ ق

پودر جوز هندی

۱ قاشق مرباخوری

پودر خمیرمایه

۱ قاشق مرباخوری

مایونز

۵ عددمواد لازم: شیرینی بادام حاجی، شیرینی بادام حاجی، طرز تهیه شیرینی بادام حاجی

شیرینی حاجی بادام یجد


زرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفیده تخم مرغ را کنار کنید به همان اندازه بادام خانگی مناسب شود.


زرده تخم مرغ را همراه خود همزن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوز هندی را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود در اطراف پرخطر ۳-۶ دقیقه بزنید به همان اندازه زرده خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شود.


آرد خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر بادام را همراه خود بکینگ پودر ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرده تخم مرغ را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همزن دستی هم می زنیم به همان اندازه آرد یکدست شود. سرانجام باید خمیر را همراه خود نوک انگشتان ورز دهید.


فر را همراه خود دمای ۱۹۰ سطح سانتی گراد خوب و دنج کنید، کف سینی فر را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید. آرد بادام را اجتناب کرده اند خمیر حاجی برداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود انگشت کروی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سینی همراه خود فضا بین آن قرار دهید.


فر را همراه خود دمای ۱۶۰ سطح خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسر را به مدت ۱۰-ربع ساعت بپزید به همان اندازه بپزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلایی شود.


شیرینی ها را اجتناب کرده اند فر خارج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید ۵ دقیقه بجوشد سپس اجتناب کرده اند سینی خارج کنید. در صورت تمایل می توانید اجتناب کرده اند زعفران را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنجبیل {در این} ترکیب کردن شیرین بیشترین استفاده را ببرید.


شیرینی حاجی بادام شیرال


ادبیات حاجی بادام شیراز

ذهن بادام

۵۰۰ خوب و دنج

شکر پودر شده

۱ کیلوگرم

پودر هل

۱ قاشق غذاخوری

روغن مایع

۳ قاشق غذاخوری

تخم مرغ

شماره ۳


طرز تهیه حاجی بادام شیراز


این شیرینی حاجی بادام اجتناب کرده اند نی ریز شیراز است.


بادام ها را به مدت نیم ساعت در آب اخیر خیس کنید، سپس منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی پارچه تمیزی بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱ به همان اندازه ۲ روز پایداری کنید به همان اندازه انصافاً خشک شود.


پودر قند را اضافه کرده، بادام را چرخ کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هل را اضافه کنید.


تخم مرغ ها را در ظرف عکس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چنگال هم بزنید به همان اندازه یکدست شود.


روغن مایع را موجود در چرخ دنده خشک بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق ترکیب کردن کنید.


به سختی تخم مرغ اضافه کنید به همان اندازه آرد ترکیبی شود سپس آرد را همراه خود انگشت ورز دهید.آرد نباید خیلی غلیظ باشد وگرنه روغنی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی رنگ تبدیل می شود.خمیر را به تعیین کنید فندق در آورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سینی فر کدام ممکن است همراه خود کاغذ روغنی پوشانده اید قرار دهید.


شیرینی را به مدت ۱۰ به همان اندازه ربع ساعت در فر اجتناب کرده اند در گذشته خوب و دنج شده همراه خود دمای ۱۸۰ سطح سانتیگراد قرار دهید به همان اندازه شیرینی طلایی شود.


شیرینی حاجی بادام تبریز


ادبیات حاجی بادام تبریز
کره

۸۰ خوب و دنج

آرد دسر

۵۰ خوب و دنج

پودر خمیرمایه

خوب چهارم قاشق چایخوری

شکر پودر شده

۳۰ خوب و دنج

آرد برنج

۵۰ خوب و دنج

پودر بادام

۳۰ خوب و دنج

پودر هل

نصف قاشق چایخوری

پودر پسته

{برای تزئین}شیرینی حاجی بادام تبریز، شیرینی سبزی حاج بادامی، شیرینی سنتی ایرانی

شیرینی حاجی بادام تبریز


کره را نیم ساعت سطح اجتناب کرده اند یخچال بگذارید به همان اندازه به دمای جو برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند شود.


پودر قند را الک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره ناخوشایند شده را موجود در آن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همزن برقی ۱-۲ دقیقه بزنید به همان اندازه لوسیون یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شود.


آرد شیرینی پزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد برنج را همراه خود هم الک کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کره اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن کنید.


پودر بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر هل را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ ثانیه همراه خود همزن ترکیب کردن کنید.


خمیر را همراه خود انگشت کروی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پلاستیک قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱ ساعت بگذارید سرماخوردگی شود به همان اندازه آرامش تنبل.


۱ قاشق مرباخوری بنفش اجتناب کرده اند خمیر برداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید کف انگشت بغلتانید.همراه خود حاشیه از تنبل چاقو، ۲ خط موازی افقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ خط موازی عمودی را در وسط شیرینی قرار دهید، به سختی پودر پسته به آن است اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سینی فر کدام ممکن است همراه خود کاغذ روغنی پوشانده اید، همراه خود فواصل مختصر بچینید.


در طبقه وسط فر به مدت ۱۵ به همان اندازه ۲۰ دقیقه همراه خود دمای ۱۵۰ سطح سانتیگراد بپزید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی شود.


شیرینی سبزی حاج بادامی


چرخ دنده مورد نیاز دسر سبزی حاج بادامی

بادام ها

۱ پیمانه برابر همراه خود ۲۰۰ خوب و دنج است

روغن قوی هر دو روغن شیرینی آسان هر دو کره

۱ پیمانه برابر همراه خود ۲۰۰ خوب و دنج است

شکر پودر شده

۱ پیمانه برابر ۱۶۰ خوب و دنج است

آرد شیرینی سفید

حدود ۳۰۰ خوب و دنج

خواه یا نه این امکان پذیر است؟

۱ قاشق چایخوری    مواد لازم: شیرینی بادام حاجی، شیرینی بادام حاجی، طرز تهیه شیرینی بادام حاجی

طرز تهیه شیرینی حاج بادامی


برای تهیه حاجی بادام روغن را همراه خود همزن هم بزنید به همان اندازه سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با کیفیت صنعتی شود.


سیب زمینی را منافذ و پوست گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر قند را به آن است اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را تمیز کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند ترکیب کردن کنید.


اسانس هل را اضافه کنید.


آرد را کم کم اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود انگشت ورز دهید به همان اندازه آرد یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدستی بدست آید.


آرد را همراه خود انگشت روی سینی به قطر ۰.۵ به همان اندازه ۱ سانتی متر پهن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کاتر حاج بادام قالب بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سینی فر کدام ممکن است همراه خود کاغذ روغنی پوشانده اید قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فر اجتناب کرده اند در گذشته خوب و دنج شده همراه خود دمای ۱۸۰ سطح سانتی گراد به مدت ربع ساعت بپزید. کف شیرینی را به همان اندازه روزی کدام ممکن است به سختی طلایی شود نگه می داریم.


دسر را جدا بگذارید به همان اندازه انصافاً سرماخوردگی شود سپس در ظرف مورد کنجکاوی تان قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر قند را روی آن الک کنید.


تأمین: بیتوته


انتهای پیام/