شگفتی غول پیکر؛ بردن ایتالیا اجتناب کرده اند جام جهانی / پلی آف اروپا


شگفتی بزرگ؛  حذف ایتالیا از جام جهانی / پلی آف اروپا

به طور غیر قابل تصور، ایتالیا یک بار دیگر جام جهانی را اجتناب کرده اند بازو داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ثانیه پایانی مقابل eire شمالی غافلگیر شد.


به گزارش ایلنا، همین الان (پنجشنبه) اجتناب کرده اند ساعت ربع ساعت به وقت تهران به طور همزمان ۴ دیدار برای خاص شدن برندگان سه سهمیه باقی مانده اروپا در قطر در تحریک کردن رقبا های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ همراه خود گروه های سراسری فوتبال پرتغال، ولز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدونیه شمالی به در اطراف بعد صعود کرد. در اطراف) وارد شد.


نکته قابل ملاحظه این دیدار باخت غیر قابل تصور مقابل گروه سراسری ایتالیا پس اجتناب کرده اند قبول شکست خانگی ۱-۰ مقابل گروه سراسری مقدونیه شمالی در مسیر درست C بود. این شرکت کننده ایتالیایی کدام ممکن است همراه خود قبول شکست اجتناب کرده اند سوئد در پلی آف جام جهانی ۲۰۱۸ به روسیه شکست خورد، این بار در پایین خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقابل چشمان هوادارانش همراه خود شرایطی خیلی شبیه پایین را توقف کرد. مکان های شاگردان روبرتو مانچینی در ورزشگاه رنزو بار پالرمو باعث شد مقدونیه در دقیقه دوم وقت الکساندر گلزنی تدریجی. به این انجمن همراه خود تحویل داد کمتر اجتناب کرده اند عالی سال اجتناب کرده اند قهرمانی اروپا، قهرمان یورو ۲۰۲۰ نتوانست بار تولید دیگری در جام جهانی نمایندگی تدریجی، اتفاقی بی سابقه در گذشته تاریخی گروه سراسری. مقدونیه نیز به مرحله نیمه آخرین پلی آف رسیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آنجا به مصاف گروه سراسری پرتغال {می رود}.


گروه سراسری پرتغال نیز در ورزشگاه دراگوی پورتو همراه خود نتیجه ۳ بر عالی ترکیه را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به رویای این گروه برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ نوک داد. اوتاویو اجتناب کرده اند پورتو در دقیقه ۱۵، دیگو جوتا در دقیقه ۴۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماتیوس نونس در دقیقه ۴+۹۰ گلزنی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوراک یلماز در دقیقه ۶۵ تک گل ترکیه را به ثمر رساند.


در مسیر درست A، گروه سراسری ولز در ورزشگاه کاردیف میزبان گروه اتریش بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نتیجه ۲-۱ این گروه را شکست داد. هر ۲ گل توسط گرت بیل، نیمکت نشین رئال مادرید در دقایق ۲۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۱ به ثمر رسید. اتریش در دقیقه ۶۴ همراه خود کمک مارسل سابیتزر نتیجه را جبران کرد. بدین انجمن ولز به نیمه آخرین رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید منتظر به دست آورد دیدار گروه های سراسری اسکاتلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین بود کدام ممکن است {به دلیل} شرایط خاص مردمان اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد {در این} ملت به تعویق افتاده است.


سوئد در مسیر درست B در فرندز آرنا در استکهلم میزبان جمهوری چک بود، جایی کدام ممکن است ورزشی پس اجتناب کرده اند جذب می کند با بیرون گل به وقت اضافه کشیده شد.


انتهای پیام/