شکست دادن فلز اجتناب کرده اند استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس روی حیله و تزویر تر است


به آگاه فانئوس،

ساکت الهامی در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند دیدار همراه خود فلز ذکر شد: خوشحالم امسال برای اولین بار همراه خود تیمی همراه خود شخصیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار خوب گروه ورزشی می کنم. برای جواد نکونام را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه خوبش در آسیا آرزوی بهتر از ها را دارم. این گروه فصل قبلی بهتر از گروه ایران در آسیا بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیاقتش را نداشت. می دانم کدام ممکن است این گروه امسال در آسیا سودآور {خواهد بود}.

وی افزود: ما هم گروه خوبی هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت مورد نیاز را پیدا کرده ایم. باید در خور مازندرانی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال ملت فوتبال ورزشی کنیم. خیلی خوشایند است کدام ممکن است ورزشی سال نو را همراه خود هواداران برگزار کنیم، با این حال در فوتبال ایران این در حال وقوع است. هر تیمی کدام ممکن است کمتر خطا تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدف اصلی مورد نیاز را داشته باشد به دست آورد احتمالاً خواهد بود. ممکن است نوع ورزشی فلز را می شناسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حق نداریم خطا کنیم.

سرمربی نساجی یکپارچه داد: ما محرومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصدومان زیادی داریم با این حال همه وقت می گفتم اگر نساجی ساده ۴ شرکت کننده دارد باید برای برد ورزشی تدریجی. می دانیم کدام ممکن است برداشتن فلز خیلی روی حیله و تزویر تر اجتناب کرده اند سپاهان، استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس است چون این گروه معلم باهوشی دارد. به جرات می توانم بگویم کدام ممکن است نکونام یکی اجتناب کرده اند گروه هایی است کدام ممکن است ممکن است طرفدار آن هستم. فردا ورزشی روی حیله و تزویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید طاقت فرسایی برای هر ۲ گروه {خواهد بود}.

الهامی کسب اطلاعات در مورد قرعه کشی جام جهانی ذکر شد: در نظر گرفته شده می کنم خوشایند نیست کدام ممکن است جستجو در احتمال باشیم. اجتناب کرده اند فردای قرعه کشی باید تکنیک شخصی را ترتیب کنیم. مقابل کره باید همراه خود استاندارد گیمرها بیشتر حرکت می‌کردیم، با این حال می‌توانیم درک کنیم کدام ممکن است گروه سراسری در جام جهانی معادل کره ورزشی می‌تدریجی. این بدان معنی است کدام ممکن است باید در گروه سراسری روی حیله و تزویر کار کنیم. چون آن است همراه خود کامبوج، عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات ورزشی کردیم، نخواهیم شد در جام جهانی هم همین کار را انجام دهیم. ما باید فوتبالی را ورزشی کنیم کدام ممکن است حریفان به ما تحمیل می کنند. ما باید اجتناب کرده اند ورزشی کره چیزهای زیادی یاد بگیریم. اگر ورزشی کره را می بردیم خوابمان می برد با این حال این ورزشی مشکلات فنی را به ما آرم داد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید با توجه به تنظیم سرمربی گروه سراسری نیز ذکر شد: ممکن است در جایگاهی نیستم کدام ممکن است خاص کنم {چه کسی} باید سرمربی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فدراسیون این سیستم هایی دارد. باید افرادی همراه خود مشهور وجود داشته باشند. ایرانی، خارجی هر دو اسکاتلندی فرقی نمی شود، همه باید اجتناب کرده اند او حمایت کنیم.

الحمی افزود: تذکر ممکن است اینجا است کدام ممکن است باید در برخی اشخاص حقیقی {تجدید نظر} شود با این حال شاید سرمربی گروه سراسری اعتقادی به این موضوع نداشته باشد. باید افرادی در گروه سراسری حضور داشته باشند کدام ممکن است تخصص در سراسر جهان داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتوانند گروه را اجتناب کرده اند حواشی در اطراف نگه دارند. اگر بازیکنی مثل جواد نکونام هر دو مسعود الشجاعی در گروه باشد قطعا محیط پرتابی وجود نخواهد داشت. این شرکت کننده عظیم شاید ورزشی نکند با این حال حضور شخص خاص مثل شجاعی در دوران کی فرآیند کمک زیادی به مدیریت گروه کرد. بحث دیکته گیمرها نیست، با این حال رختکن در جاری حاضر یکی اجتناب کرده اند فراهم می کند بی نظیر گروه سراسری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر تیمی کدام ممکن است رختکن خوبی داشته باشد، ۵۰ سهم راه را گذشت است.

انتهای پیام/