شوک جدید در استقلال. خرید استقلال جدید هم سرباز می شود و هم ملوان!


شوک جدید در استقلال.  خرید استقلال جدید هم سرباز می شود و هم ملوان!

چمن حسنرود انزلی محل تمرین تیم نیروی دریایی توسط پژمان نوری مدیرعامل این باشگاه مورد بازدید قرار گرفت و مقرر شد تمرینات قوی سپید خزر با اعلام کادر فنی نیروی دریایی طی روزهای آینده آغاز شود. ملوان تعدادی از بازیکنانش را که این تیم را قهرمان لیگ یک کردند و خوب هستند حفظ می کند و تعدادی را در لیست خروجی قرار می دهد.

این باشگاه تاکنون تنها سه بازیکن لیگ برتری جذب کرده است که هر سه نفر سرباز هستند. سیاوش یزدانی مدافع سابق استقلال در فصل جدید تحت هر شرایطی برای ملوان بازی خواهد کرد و اکبر ایمانی کاپیتان دوم تراکتورسازی و محمدجواد محمدی گلزن هواداران تهرانی نیز برای تکمیل نیروهای نظامی خود به ملوان پیوسته اند. سرویس.

بر اساس دیدار هفته گذشته پژمان نوری با یکی از فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح در تهران، بسیاری از بازیکنان نظامی دیگر نیز در لیست ملوانانی هستند که قرار است از طریق ستاد کل نیروهای مسلح به ملوانان معرفی شوند. نیروهای مسلح . تاکنون اسامی این بازیکنان که در لیگ برتر هم حضور دارند مشخص نشده است، اما شنیده ها حاکی از آن است که یکی از این بازیکنان سجاد شهباززاده مهاجم ۳۳ ساله سابق سپاهان است که اخیرا قرارداد امضا کرده است. قرارداد ۲ ساله با استقلال اما مشمول خدمت سربازی بود. نرفته است!

در همین رابطه یکی از مدیران تیم ملوان به خبرروزی گفت: از آنجایی که ملوان زیر نظر نیروی دریایی است، این تیم نمی تواند ۱۰ میلیارد با بازیکنان لیگ برتری قرارداد ببندد. طی روزهای آینده اسپانسر لیگ برتر ملوان اعلام خواهد شد و پس از آن ملوان قرارداد خود را با بازیکنان مورد نظر اعلام خواهد کرد. خبر دیگر اینکه گفته می شود معافیت تحصیلی بازیکنان تا ۲۸ سالگی خواهد بود و پس از آن تمامی بازیکنان بالای ۲۸ سال باید تحت هر شرایطی به خدمت سربازی بروند.