شرح آخرین وضعیت دیابت برای حضور در پرسپولیس


به گزارش وانانیوز،

صحبت از حضور دیابات در پرسپولیس هر روز داغتر می شود و حالا این بازیکن بیش از همیشه به قرمز بودن نزدیک شده است. این بازیکن کشور مالی که فصل موفقی را با استقلال در لیگ ایران سپری کرد، پس از کش و قوس های فراوان سرانجام با مدیران باشگاه پرسپولیس به توافق نهایی رسید و به همین دلیل قرارداد اینترنتی ارسال شده است. به این بازیکن تا پس از امضای قرارداد راهی برای ایران شدن شود

به گفته یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس، شیخ دیاباته هنوز قرارداد خود را به صورت آنلاین امضا نکرده است و هر زمان که قرارداد خود را به باشگاه پرسپولیس ارسال کند، بلیط سفر به تهران او تهیه می شود تا شیخ دیابات در اسرع وقت تحت معاینات پزشکی قرار گیرد. . در ایران خود را رها کرد و به تحصیل شاگردان گل محمدی افزود.

جدای از دیابات، صحبت درباره حضور کاوه رضایی و مذاکرات باشگاه پرسپولیس با آن بازیکن از دیگر اخبار داغ این روزهای پرسپولیس است. سرخپوشان در چند روز اخیر مذاکراتی با کاوه رضایی داشته و قرار است این بازیکن به زودی پاسخ نهایی را به باشگاه پرسپولیس اعلام کند. برخلاف شایعات، اختلاف باشگاه پرسپولیس و رضایی به مسائل مالی مربوط نمی شود و بازیکن مورد نظر هنوز به جمع بندی نهایی برای حضور در ارتش سرخ نرسیده است.

همچنین شنیده می شود باشگاه تراکتورسازی به یکی از مشتریان اصلی کاوه رضایی تبدیل شده است. در همین راستا ایوب بهتاج مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای مذاکره با مهاجم آبی پوش به تهران سفر کرد و تراکتوری ها در تلاش هستند تا کاوه رضایی را برای حضور در تبریز راضی کنند و باید دید چه سرنوشتی در انتظار این ملی پوش است. بازیکن.

انتهای پیام/