شاگردان یحیی مدعیان برتر لیگ هستند/پرپولی باید به زودی در ذوب آچان گلزنی کند


به گزارش وانانیوز،

حسن خان محمدی چندی پیش مدافع راست پرسپولیس در این باره گفت: خیلی وقت بود که می خواستم به تمرین پرسپولیس بروم و بالاخره این فرصت پیش آمد تا به دیدار آقایان یحیی، افشین و دوستانم در پرسپولیس بروم. و گذشته را به یاد بیاور. انجام شد.

و ادامه داد: از دیدن دوستان و هم تیمی های قدیمی ام بسیار خوشحال شدم. تیم بسیار پرانرژی و شاد تمرین می کند و این من را به آینده امیدوار می کند. احساس می کنم این اولین شانس پرسپولیس برای قهرمانی است.

مدافع راست سابق پرسپولیس اضافه کرد: البته این پرسپولیس یک مهاجم گلزن و شش امتیازی می خواهد و امیدوارم تا قبل از شروع لیگ به این درخواست آقای یحیی پاسخ داده شود. بر کسی پوشیده نیست که تیمی که می خواهد برنده شود به گل نیاز دارد. گل باید توسط گلزن زده شود و این برای پرسپولیس ضروری است.

خان محمدی در خصوص رونمایی از پیراهن شماره ۲۳ پرسپولیس نیز اظهار داشت: قطعاً زمانی که پرسپولیسی ها مانند آقایان یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، کریم باقری و …. . این که این دوستان از ما یاد کردند برای من ارزشمند است و از همه آنها سپاسگزارم.

وی با اشاره به بازی سخت هفته اول لیگ مقابل ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد: گلزنی تیم های مهدی تارتار بسیار سخت است اما امیدوارم پرسپولیس اوایل نیمه اول دروازه ذوب آهن را باز کند. اگر در نیمه دوم به ثمر برسد، گلزنی برای این تیم بسیار سخت می شود.

خان محمدی در پایان برای پیش بینی بازی ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس گفت: به نظر من این بازی با یک گل به سود پرسپولیس به پایان می رسد.