سپاهان {برای حرفه ای} بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص ما ۳ گل زد


به مشاوره فانئوس،

علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد اجتناب کرده اند تفریحی تیمش مقابل سپاهان ذکر شد: تفریحی فوق العاده با کیفیت حرفه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشرده بود با این حال اکثر گیمرها آنها گیمرها ما بودند، در کارکنان امید، ذوب آهن، تراکتورسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقلال. وقتی می خواهید بازیکنی انبساط تدریجی، باید روی حیله و تزویر کار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهای آن را بپردازید. سپاهان در نیمه اول سه حمله مستقیم داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه گل {برای حرفه ای} بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص ما به ثمر رساند. در نیمه دوم گل زدیم با این حال کافی نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها باقی مانده است جایگزین داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانستند در ضدحمله گلزنی کنند.

سرپرست فنی کارکنان فوتبال صنعت نفت خاطرنشان کرد: در زمان خوبی به تفریحی برگشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است نتیجه تفریحی ۴ بر ۲ شد، در یک واحد مرحله به داور گفتم به نظرم سرمربی ۱۰۰ سهم پنالتی بود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی یک بار دیگر به نظر می رسید کردم امتیاز بالای ۱۰۰ سهم پنالتی بود، تا متخصصان این سیستم های مختلف بخواهند عصبانیت او را افزایش دهند هر دو بگویند داور آن صحنه را مدیریت کرده است!اجتناب کرده اند متخصصان آرزو می کنم کارهای غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب انجام ندهند. شرت زاده حساب تبدیل می شود. توسط شرکت کننده حریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه فراری ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنالتی ۱۰۰% اجرا نشده است.

منصور یکپارچه داد: همراه خود تمام احترامی کدام ممکن است برای حیدری (داور) قائلم، در این زمان اولین خطا شخصی در سال جدید را برای ما مرتکب شد. اجتناب کرده اند متخصصان آرزو می کنم کدام ممکن است حق صنعت نفت را نپذیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً صاحب تذکر باشند. ما به مقیاس داوران دانش داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب داوری را خوانده ایم. اگر برای ما پنالتی نبود، پنالتی نیمه اول سپاهان هم نبود. تصمیم در تمام اندازه پایین صحنه بسته بود. وقتی داور در دقیقه ۷۵ عالی پنالتی برای ما نگرفت، انگار آب سردی روی کارکنان ما ریخته شده است. اگر پنالتی بگیریم نتیجه تفریحی ۴ بر ۳ تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانیم فشار بیاوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقه را ببریم. اجتناب کرده اند هفته سوم آبادان به شکست رفتار نکردیم. عالی بار تولید دیگری به بازیکنانم تخلیه نباشید می گویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده برای هواداران صنعت نفت ناراحتم.

وی ذکر شد: متأسفانه نسبت به سپاهان نادیده گرفته شده بودیم. حریف مکان های خوبی به ما داد با این حال اجتناب کرده اند آنها استفاده نکردیم. سپاهان در نهایت تفریحی دچار مصدومیت بدنی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر پنالتی را می زدیم قادر خواهیم بود گل بزنیم، پرس کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نباختیم. اجتناب کرده اند خودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر فنی مان راضی نیستم.

منصوریان کسب اطلاعات در مورد قرعه کشی جام جهانی ذکر شد: آرزو می کنم همراه خود کارکنان های پرتغال، آمریکا، اسکاتلند، اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولز همگروه باشیم با این حال شاید بدشانس باشیم کدام ممکن است همراه خود آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارکنان سراسری همگروه باشیم. هلند.”

وی در نهایت ذکر شد: همراه خود ملاحظه به اینکه در جام حذفی نیستیم، تمرینات شخصی را ۵ هر دو شش روز به بالا می‌رسانیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن در ۲۸ روز تفریحی دلپذیر خواهیم داشت.

انتهای پیام/