سمپوزیوم به دنبال نسل جدیدی در مبارزه با قاچاق انسان است


جلسه هم اندیشی که روز پنجشنبه در مقر UISG در رم برگزار می شود بر آموزش و توانمندسازی نسل بعدی در مورد قاچاق انسان متمرکز است.

نویسنده: لیدیا اوکین

توانمندسازی نسل جدید برای مبارزه با برده داری مدرن: این عنوان رویدادی بود که روز پنجشنبه در رم ، توسط اتحادیه بین المللی مقامات ارشد (UISG) ، به همراه سفارتخانه های ایرلند و ایالات متحده در مقر مقدس برگزار شد.

آمارهای شگفت انگیز نشان می دهد که بین 20 تا 40 میلیون نفر امروزه به بردگی مدرن معتاد هستند. این تجارت همچنین از بین بردن آن دشوار است زیرا سود جهانی بیش از 150 میلیارد دلار در سال برای معامله گران به همراه دارد.

سمپوزیوم پنجشنبه بر استفاده از پتانسیل نسل جوان در مبارزه با این جنایت تکان دهنده تمرکز کرد.

شرکت کنندگان شامل هماهنگ کننده بین المللی Talitha Kum ، خواهر Gabriella Bottani و Sr Imelda Poole ، IBVM ، رئیس RENATE ، شبکه ای از زنان که با قاچاق انسان مبارزه می کنند ، بودند. سرپول همچنین جایزه قهرمان قاچاق انسان را در سال 2021 دریافت کرده است که توسط وزارت خارجه ایالات متحده اهدا شده است.

پویایی نسل جدید

خواهر لورتو ، هنگام گفتگوی پانل روز سه شنبه در مقر UISG در رم ، گفت: “این موضوع برای من بسیار نزدیک است”. “من احساس می کنم ما نسل جدیدی داریم که کاملاً بی نظیر است.”

او می گوید: “هنگامی که ما در مورد توانمندسازی نسل جدید صحبت می کنیم تا در ماموریتی برای از بین بردن جهان از این جنایت هولناک با ما همکاری کنند … شاید ما برای تقویت ما به آنها نیاز داریم.”

با ارائه نمونه ای از این توانمندسازی توسط نسل جوان ، سرپل پول به یاد آورد که خود کارهایی را که مراکز اجتماعی در کلکته هند انجام می دهند ، آموزش می دهد تا جوانان را در مهارت های رهبری آموزش دهد تا بتوانند مراقب یکدیگر باشند و از یکدیگر در برابر بلایا محافظت کنند. به از معامله شدن

در مثال دیگری ، او بیان کرد که چگونه یک دختر سیزده ساله در یک مدرسه لورتو در انگلستان به معلم خود مراجعه کرد و پرسید که چرا دیگر مدرسه در موضوع قاچاق انسان مشغول نیست. سرپول گفت: “او در مدرسه م mثر بود و حرکت می کرد” که هنوز به طور پویا علیه قاچاق انسان کار می کند.

محصولات معامله شده در یک سیستم خراب

خواهر لورتو در مصاحبه با رادیو واتیکان تأکید کرد که “نسل جوان آینده است”. “من فکر می کنم آنها از نیاز به پاکسازی سیاره ما آگاه هستند. تمام سیستم های ما را تمیز کنیم تا خود آنها آینده ای شادتر و بهتر برای خانواده های خود داشته باشند. بنابراین من فکر می کنم آنها نسبت به مسائل آگاهتر و هوشیارتر هستند. ”

سرپل سمپوزیوم پنجشنبه را “حیاتی” توصیف کرد و افزود که این یک “فرایند گوش دادن” است که افراد با تجربیات و فرهنگ های مختلف را گرد هم می آورد “با این درک که قاچاق انسان محصول یک وضعیت سیستماتیک شکسته در جهان است.”

رهبری

خواهر لورتو در پاسخ به این س ifال که آیا دولت ها به اندازه کافی برای مبارزه با برده داری مدرن تلاش می کنند ، گفت: “مشکلی بزرگ در مورد حسن نیت وجود دارد” ، و افزود که بسیاری از کشورها با مسائلی مانند مهاجرت و پناهندگی روبرو نیستند. وی در ادامه گفت “در حال افزایش ناسیونالیسم و ​​حفاظت از” خود “است ، که وقتی به واقعیت کنونی جهان ما نگاه کنید نمی تواند چنین باشد.”

امید به آینده

با وجود تعداد زیادی از افراد در جهان قاچاق می شود ، آقای پول گفت که تنها در انتهای تونل نور می بیند وقتی فکر می کند “جهان نه تنها برای نجات کره زمین بلکه در واقع به این واقعیت نگاه می کند که شما نمی توانید از نظر مراقبت از زمین مشترک و خود سیاره ، بدون توجه به نژاد بشر ، یک انقلاب اکولوژیکی داشته باشیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *