سر گلوریا رایگان است! – اخبار واتیکان


خواهر راهبه فرانسیسکن گلوریا ، سسلیا ناروائز ، ربوده شده در سال 2017 در مالی ، سرانجام آزاد است و در سلامت کامل و روحیه خیره کننده خیره کننده است. او صبح روز یکشنبه در مراسم جشنی که برای آغاز روند سینودال برگزار شد ، مورد استقبال پاپ فرانسیس قرار گرفت.

نویسنده: جیمز بلرز

نشاط با استقبال از اعلان آزادی خواهر راهبه متولد کلمبیا ، گلوریا ناروائز ، پایان می دهد و به رنج ناشی از شجاعت ، ایمان و ثروت فوق العاده او پایان می دهد.

بالاخره تمام شد و نتیجه ای شاد داشت. بیانیه رسمی از سوی ریاست جمهوری مالی آمده است که وی را به خاطر شجاعت هرگز تحسین کرد.

به گزارش جیمز بلرز گوش دهید

خواهر گلوریا ، مبلغ ، در 7 فوریه 2017 در کوتیالا ، نزدیک مرز بورکینافاسو ، 400 کیلومتری پایتخت مالی ، توسط افراد مسلح جهادی اسیر شد. او چهار سال و هشت ماه در اسارت بود.

اسقف اعظم موماکو ، ژان زربو ، تأیید می کند که خواهر گلوریا در سلامت و سلامت است. او گفت: “من از مقامات و افراد خوب که او را آزاد کردند تشکر می کنم. ما برای این روز طولانی و سخت دعا کردیم.” دو اروپایی که سال گذشته فرار کردند تأیید کردند که خواهر گلوریا هنوز زنده است. سپس در ماه مارس ، برادرش نامه ای از طریق صلیب سرخ دریافت کرد که توسط او نوشته و امضا شده بود.

یک قیام اسلامی در شمال این کشور وجود دارد که مستعمره سابق فرانسه است و آدم ربایی بخشی از آن شده است.

خواهر گلوریا با لباس زرد ، با Assimi Goita رئیس جمهور موقت مالی دیدار کرد. تصویری او را نشان می دهد که لبخند می زند و دستانش را محکم به هم چسبیده است.

این همه چیز را می گوید.

https://www.youtube.com/watch؟v=fcDRvCvRWhM

پاپ فرانسیس به خانم گلوریا خوش آمد می گوید و برکت می دهد

استقبال پاپ از آقای گلوریا

پایان خوش آزادی انتشار گلوریا صبح روز یکشنبه هنگامی که پاپ فرانسیس در واتیکان به استقبال خود رفت ، تاج گذاری شد.

ملاقات آنها قبل از شروع مراسم مقدس برای شروع راهپیمایی سینودال در کلیسای سنت پیتر انجام شد.


پاپ فرانسیس قبل از انجام مراسم مقدس در کلیسای سنت پیتر در 10 اکتبر ، گلوریا را برکت می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *